Diskuze

Sekačky a vertikutátory

VeGa nebo Hecht?


isazkycom 08.11.17

Jaká je podle vás lepší značka sekačky? Rozhoduju se mezi Hecht 5484 SX a VeGA 46 HWX. Nechci zbytečně nic drahýho nad 10 tisíc. Tyhle mi vyšli z průzkumu nejlépe, pár info jsem čerpal i odsud http://www.testkvality.cz/…ek-na-travu/

díky za vaše názory


Reagovat
Anonymni 02.06.19

Dobrý den,

na značce až tak nezáleží. Rozhodujte se podle parametrů :). I nejlepší značky vyrábějí dostupnější modely a naopak méně známé manufaktury mohou nabídnout kvalitní produkt. Je dobře, že jste vybral srovnávač, ale mrkněte ještě sem: https://www.arecenze.cz/sekacky/ zde najdete několik druhů a konkrétních modelů, které stojí za zvážení :).


Reagovat
Anonymni 13.06.19

Asi bude lepší ta Vega, doporučují ji i tady https://www.testado.cz/…dni-sekacky/


Reagovat
Anonymni 02.11.21

No pěkné, my jsme nedávno s dětmi začali dělat to, že si jednou za čas koupíme nějaký model a sestavujeme ho spolu. Každý z nás dělá něco jiného. Třídí, někdo lepí a někdo ukazuje co a jak se má kam dát. No prostě fajn strávený rodinný čas. Někdy třeba stavíme i puzzle, můžete si vybrat.


Reagovat
Anonymni 30.04.22

No, já bych si teda dovolil nesouhlasit. Na značce podle mě záleží. U lepších značek má totiž člověk většinou jistotu, že i po letech sežene náhradní díly. Sám jsem se o tom měl nedávno možnost přesvědčit u mé Husqvarny. Bohužel o méně známých značkách se toto tvrdit nedá. Už jen z toho důvodu bych raději šel do značky, která má nějaké jméno.


Reagovat
Anonymni 18.04.23

My máme už dva roky benzínovou sekačku s pojezdem VeGa a jsem spokojený. Sekáme jednou za týden a zahradu máme 800 m2 a úplně v pohodě. Podle mě se ty sekačky zas až tak moc neliší. Hlavně je důležité, aby měla pojezd. To je hodně velký pomocník :-) .


Reagovat
samkumar10090 27.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.