Diskuze

Sekačky a vertikutátory

VeGa nebo Hecht?


isazkycom 08.11.17

Jaká je podle vás lepší značka sekačky? Rozhoduju se mezi Hecht 5484 SX a VeGA 46 HWX. Nechci zbytečně nic drahýho nad 10 tisíc. Tyhle mi vyšli z průzkumu nejlépe, pár info jsem čerpal i odsud http://www.testkvality.cz/…ek-na-travu/

díky za vaše názory


Reagovat
Anonymni 02.06.19

Dobrý den,

na značce až tak nezáleží. Rozhodujte se podle parametrů :). I nejlepší značky vyrábějí dostupnější modely a naopak méně známé manufaktury mohou nabídnout kvalitní produkt. Je dobře, že jste vybral srovnávač, ale mrkněte ještě sem: https://www.arecenze.cz/sekacky/ zde najdete několik druhů a konkrétních modelů, které stojí za zvážení :).


Reagovat
Anonymni 13.06.19

Asi bude lepší ta Vega, doporučují ji i tady https://www.testado.cz/…dni-sekacky/


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.