Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Venkovní ibišek nekvete


MarkyM 26.05.15

Mám už asi pět let venku ibišek, vždy v pohodě přezimuje, na jaře zastrihnu ještě nez se zazelena, ale ještě nikdy nekvetl, nevíte proč? Je na světle, ma dost vody a pravidelně hnojim..


Reagovat
schsofinka 27.06.16

Dobrý den nejsem si jistá zda ti to pomůže ale tak za zkoušku nic nedáš. Známí mají venkovní ibišek a kvete každoročně krom stříhání se o něj nijak nestarají. Zkus se podívat na magazín homezin*** a třeba se ti to povede.

Edit admin – odkaz


Reagovat
MarkyM 27.06.16

@schsofinka děkuji, vše to dělám a nic :-( uvidíme letos jestli vykvete, ale moc tomu nevěřím.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.