Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Vertikulátor tip


OndrejCih 16.03.14

Ahoj, přišel mi do mailu Lidl leták a konkrétně v tom posledním http://www.akcniletaklidl.cz/letak-61 je na 20. str vertikulátor, nemáte s tímto někdo zkušenosti? Funguje? :think: Vypadá dost hobby. Dík O.


Reagovat
Re: OndrejCih | pckop 16.03.14

Něco podobného jsem předloní kupoval v Penny v nějaké akci za 999 Kč. Sice nic moc, ale svoji práci to udělá a zatím drží. Za 2 tis. je to ale drahý.


Reagovat
Lanková 18.03.14

…já nevím, ale myslím, že se říká vertikutátor a ne vertikulátor, co říkáte…? Naďa :think:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.