Diskuze

Trávníky a okrasné trávy

Vertikutace trávníku (provzdušňování)


zajda2000 29.04.10

Zdravím,

chci se zeptat na vaše zkušenosti s provzdušňováním trávníku. Máte vertikulátor (nebo vertikutátor?) a jak často ho používáte, jak jste spokojeni, je po provzdušnění tráva kvalitnější apod.?

Díky za rady :-)


Reagovat
Moth 29.04.10

Ahoj, po letošní zimě jsme měli trávník napadený plísní, vypadalo to, že budeme zakládat nový.

Máme vertikutátor a provzdušňovač AL-KO, asi před měsícem manžel trávník vyfrézoval (to je ta vertikutace), vyhrabali jsme všechen bordel a musím říct, že se trávník hodně vzpamatoval. Po tom frézování to vypadalo opravdu děsivě, ale hodně to prospělo. Teď se chystáme ještě provzdušnit (to ten trávník neřeže, ale jen propíchá).

Ber to jako postřeh zahrádkáře začátečníka ;-)


Reagovat
liška 29.04.10

Ahoj, máme taky ten AL-CO, či jak se to píše. Trávník neskutečně prohlídnul, požíváme na jaře a na podzim, proto jsme kupovali elektrický, benzínový je drahý. Moth, my ho máme i se sběracím košem, takže hrabat nemusíme :palec: , jsme taky spokojení.


Reagovat
Moth 29.04.10

Jojo, sběrací koš máme taky, ale vyhrabávali jsme ještě ty místa, kde to bylo nejvíc plesnivý zvlášť ;-)


Reagovat
Anonymni 27.06.18

Jak dlouhé nože používáte? Na https://bydletsnadno.cz/…vuj-travnik/ jsem četl, že ideál je kolem 3 mm.


Reagovat
sam322657 11.08.22

$40,000.00!!!!! Diamond Jo 카지노검증업체 Slot Machine MASSIVE WINS!


Reagovat
alaiazoey239 17.08.22

Thank you for such a fantastic blog. Where else could anyone get that kind of info written in such a perfect way? I have a presentation that I am presently working on, and I have been on the look out for such information https://mtt747.com/…%8C%EB%B3%BC


Reagovat
Anonymni 17.08.22

The UGLIEST slot pays us THE MOST ? (ONLINE 카지노커뮤니티)


Reagovat
Anonymni 24.08.22

Best 바둑이사이트 섯다 주소 Card Counting Strategy


Reagovat
Anonymni 27.08.22

First of all, thank you for your post. totosite Your posts are neatly organized with the information I want, so there are plenty of resources to reference. I bookmark this site and will find your posts frequently in the future. Thanks again ^^


Reagovat
paigeueno934 01.09.22

LIVE 더킹카지노 조작 GAMES – €1000 start tonight!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.