Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Viola wittrockiana


soffi 30.04.12

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, je to ani ne dva měsíce, co jsem si v obchodě zakoupila krásnou fialovo-žlutou Violku. Milá Violkami během pár týdnů povyrostla na dvojnásobek své výšky a bohužel se mi začala klanět. Nádherně roste a kvete, ale prostě neroste zpříma. Je to normální, nebo to něco znamená? Jsem naprostá amatérka. Předem Děkuji za odpověď.


Reagovat
kyti5 30.04.12

Ano macešky toto dělají .odstraňuj odkvetlé květy , aby se netvořily semeníky a pokvete dlouho .


Reagovat
soffi 30.04.12

A mají k tomu nějaký důvod nebo je můžu vyvázat, pokud to jde.


Reagovat
kyti5 30.04.12

já bych nevyvazovala je to jejich přirozený růst nebo je zaštípni a oni se rozkošatí


Reagovat
Re: kyti5 | soffi 03.05.12

aha,děkuju za radu :)


Reagovat
kyti5 03.05.12

není zač, ať se jim daří :dance: :dance: :dance:


Reagovat
Re: kyti5 | soffi 03.05.12

rostou jako divý :D a krásně voní :D


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.