Diskuze

Volné diskuse

Virtuální sídlo firmy


Anonymni 23.04.22

Ahoj, už si moc nevím rady, tak jsem si řekl, že to zkusím tady. Nemáte někdo zkušenost se zakládáním virtuálního sídla firmy? Rád bych začal s podnikáním, ale v místě mého trvalého bydliště si bohužel nemohu nahlásit místo podnikání, tak právě přesně z tohoto důvodu zvažuji virtuální sídlo firmy. Nevíte jak takový proces probíhá? Je to složité? Díky moc.


Reagovat
Anonymni 23.04.22

Je to hodně složité. A počítejte s tím, že na sebe trochu upozorníte finančák. Na druhou stranu jsou ale odvětví, kde se to fakt vyplatí. Můj kolega třeba skupuje investiční kovy a tam se vyplatí, když má firma sídlo mimo Českou republiku, aby na ní nebylo zase tak moc vidět. Ale ne že by to nešlo bez toho. ;-) Prostě je to ale jednodušší. Ale počítejte s tím, že pokud založíte virtuální sídlo, tak si na záda namalujete terč.


Reagovat
Anonymni 29.09.22

Jojo, je to tak. V některých případech to virtuální sídlo opravdu dává smysl. Například pokud je pro vás zbytečné platit peníze za fyzickou kancelář atd, což si v současné době čím dál méně podnikatelů může dovolit. Vím, že jeden známý měl také virtuální sídlo. To už je ale dávno. Teď už se bohužel podnikání nevěnuje, nedávno ho totiž potkala likvidace s.r.o.


Reagovat
Anonymni 31.10.22

Mám kamaráda, který má firmu a ta má také virtuální sídlo někde v Praze. Jeho podnikání je ale zaměřené hlavně na online marketing atd, takže něco takového dává smysl. To já fyzické sídlo firmy potřebuji. Takový servis šroubových kompresorů bohužel prostě zatím ještě pořád virtuálně provádět nelze. Je na to potřeba fyzická provozovna.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.