Diskuze

Volné diskuse

Vitamíny


Anonymni 24.01.21

Ahoj, mám na vás všechny otázku. Jaký druh ovoce, nebo zeleniny má nejvíce vitamínů? Na jaře se stěhujeme do domu, kde budu mít konečně svou zahrádku, tak plánuji, co začít pěstovat. Zatím si musím všechny vitamíny a doplňky stravy kupovat. Našla jsem sice tuhle skvělou stránku: https://www.senzamedical.cz/, kde mají dobrý výběr a skvělé ceny, ale není takové, to jako když si vitamínové bomby vypěstuji sama!:-)


Reagovat
Anonymni 25.02.21

Ahoj, podle mě nemá moc smysl si něco pěstovat, protože v domácích podnikách nikdy nedosáhneš toho, co bys přesně potřebovala. Za mě je lepší sáhnout po věcech na trhu, klidně i po doplňcích stravy s vitamíny a pokud chceš pěstovat, tak jen jako doplněk. Já osobně jedu cbd kapsle od https://www.cibdol.cz/cbd-produkty a jsem maximálně spokojená. No a na zahrádce pak pěstuji takové ty klasické bylinky, které znám z babdských rad – levandule, lesní ovoce, šípek a tak dál. :)


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.