Diskuze

Volné diskuse

Vlastní vířivka doma?


Anonymni 13.04.21

Tak co, má ji někdo z vás? Bral jsem to jen jako extravaganzu, ale podle cen tak nedostupné nejsou https://komparito.cz/…aci-virivky/


Reagovat
Anonymni 13.04.21

Ahoj, my doma jednu podobnou máme. Máme ji ve sklepě. Dokonce přemýšlíme, že si k ní pořídíme i malinkou sauničku. Museli jsem kvůli těmto výmyslům předělat sklep :D :D. Dřív býval tmavý a studený, tak sem ho vymalovali a koupili těsnění do oken odsud: https://www.tesnenitexim.cz/…I-c1_0_1.htm , aby nám tam nefoukalo. Teď je to takové naše domácí spa.


Reagovat
Anonymni 14.04.21

Jojo, úplně v pohodě. Máme na zahradě whirlpoolku. Dali jsme ji chytře za okno, takže když pěkně svítí, ale venku není takové teplo, tak je tam i tak hezky teplo. Máme to jako zimní zahradu s omezeným vytápěním (utopí to 15 °C, ale ne mrazy). Za mě ideální varianta. Teď přemýšlíme ještě nad saunou, ale pro tu nejdřív řešíme prostor.


Reagovat
Anonymni 22.04.21

Co se týče vířivky, tak bych si jí moc přála, ale už bohužel na ni nemáme na zahradě místo, jedině dokoupit nějaký další pozemek nebo se přestěhovat, ale nevím no :D. Jinak mě moc baví práce na domečku a i na zahrádce, i když není moc velká, ale s tím se nedá co dělat. Našla jsem nedávno tento web a super, plný skvělých informací :).


Reagovat
Anonymni 07.05.21

Vlastní vířivka doma je sen. Který jsem si splnila před pár lety. :-) S manželem ji teda hodjně využíváme. Vždycky si dáme CBD olej a pak večer v klidu relax a chill. Do postele jdeme pak příjemně unavení a zrelaxovaní. :-) Za sebe můžu určitě doporučit. Není to zase taková investice, jak by se mohlo na první pohled zdát. ;-)


Reagovat
Anonymni 19.09.21

My jsme jí tedy dlouho neměli ale viděla jsem ji u kamarádky na zahradě a říkala jsem si, jaká je to blbost. Vyhozené peníze a že to zbytečně zabírá místo atd. Pak jsem do toho vlezla a najednou to bylo něco, co jsem chtěla a potřebovala. Tak jsem si koupila levnější odnož a to nafukovací vířivku https://www.testino.cz/…vaci-virivky .


Reagovat
Anonymni 11.10.21

Ti moji caparti tak dlouho otravovali, že chtějí vířivku, až jsem se rozhodla ji jim koupit. No co vám mám povídat, vůbec se mi nelíbí, že jsem si na to musela vzít půjčku z https://www.pujcka-dnes.cz/ , ale věčně jsem jim nedokázala říkat ne. Já se vždycky snažím jim vyhovět. Od doby co nejsme s manželem spolu je to čistá přetahovaná.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.