Diskuze

Volné diskuse

Vlhká zeď


Anonymni 06.12.22

Zdravím vás a přeji krásný adventní den, bohužel nás postihla nemilá věc. Nedávno jsem vyklízel sklep a zjistil jsem, že tam máme vlhký flek, pravděpodobně způsobený špatnou izolací, kterou jsme trochu odflákli. Co se dá dělat, na jaře nás čeká prácička. Ale co teď? Myslíte, že se vyplatí chemická injektáž zdiva, abychom to alespoň pozastavili nebo zpomalili? Je mi jasné, že přes zimu moc parády neudělám, ale chci udělat alespoň co nejvíce. Takže čauky mňauky a díky za radu. ;-)


Reagovat
Anonymni 07.12.22

No, tak to docela chápu, že takhle před zimou je problém. Já to zjistil v létě, že v místnosti, kde mám kompresor je taky vlhko. Ale to se dalo vyřešit poměrně snadno. Jen jsem odkopal kus hlíny na základu, nechal to vyschnout a pak tam předělal hydroizolaci, která byla docela zfušovaná. To je tak, když si člověk neohlídá řemeslníky. ;-)


Reagovat
Anonymni 19.12.22

Právě s vlhkostí jsme u nás doma bohužel měli také dlouho problémy. Úplně nejhorší to bylo v momentě, kdy jsme se rozhodli vyměnit okna za nová plastová. To jsme tu měli vlhko všude. Co nám nakonec pomohlo byla rekuperace do bytu. Díky tomu vlastně pořád větráme aniž bychom měli otevřená okna, což je v době, kdy se snažíme šetřit na energiích jak to jen jde obrovská výhoda.


Reagovat
Anonymni 13.01.23

If you’re looking for a modern game and sports betting that will give you so much entertainment i will recommend this to you. Share the best and awesome & Fun Gaming here: My site:: 메이저놀이터검증


Reagovat
Anonymni 05.02.23

I've been looking for photos and articles on this topic over the past few days due to a school assignment, 온라인카지노 and I'm really happy to find a post with the material I was looking for! I bookmark and will come often! Thanks :D


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.