Diskuze

Volné diskuse

Vůně domova


Anonymni 17.04.21

K nám domů nejčastěji v roce 2020 a 2021 pořizujeme různá mýdla z e-shopu https://www.greenmat.cz. Omrzeli jsme si totiž během pandemie takové ty drahé mýdla ze supermarketů, o kterých ani nevím jak se vyrobily a kde se vlastně vzaly. Proto se mi líbí, že dnešní trh nabízí i obchůdky na internetu jako je zmíněný greenmat.


Reagovat
Anonymni 21.04.21

Tak tento titulek diskuze mi připomněl dost zajímavou část našeho života. My totiž máme doma kamna, kterými si přitápíme. Dost dlouho jsem ale měli problém s komínem, takže jsme doma měli kouř a smrad :D! Pak jsme si raději zavolali odborníky z této webové stránky: https://www.kominycz.cz/oprava-kominu/. Odborníci nám komín opravili a teď už nám to doma zase krásně voní po dřevě.


Reagovat
Anonymni 23.04.21

Vůně domova, to teď momentálně ve mně evokuje prach a špína, protože přestavujeme celý dům, už se těším, až budu moci odpovědět něco v typu vanilka a čisté povlečení :D, snad už to bude brzo. Akorát teď jsem objednávala z https://www.wbs-safety.cz/…acovni-odevy další oblečení na práci, budeme mít nové pomocníky, za což jsem moc ráda.


Reagovat
Anonymni 25.05.21

Mně se zase vybaví vůně čistě vypraného prádla. Poslední dobou jsme začali používat novou aviváž a je to jak v těch reklamách – „žena se prochází na louce, ruce nad hlavou a v rukou nějaký kus povlečení, které za ní vane ve větru“ :D Tedy s jedním rozdílem, my si tu vůni užíváme z naší zbrusu nové čalouněné postele. Celá věc má jen jednu vadu – ráno se nám nechce vůbec vstávat :))


Reagovat
Anonymni 08.07.21

Ahoj, nám domov krásné voní a to hlavně po tom, co jsem začala pečlivě kompostovat. Dříve nám v koši stále něco hnilo a smrdělo to, ale teď všechny zbytky, které můžu, házím na kompost. Další výhodou je, že nemusíme tak často měnit koš, jelikož je naše produkce odpadu o dost menší. O tom jsem se přesvědčila i tak, že jsem si zaplatila službu Roční hlášení o produkci odpadů: https://www.rocnihlaseni.cz/, takže mám teď skvělý přehled!


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.