Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Vybavení do dílny


Anonymni 31.03.20

Nedávno jsem se rozhodl, že si udělá menší dílnu, kde bych se zkusil nějak kutilsky projevit. Základní nářadí už mám dlouho, ale z bazaru jsem si dokonce koupil i starší soustruh. Ten měl ve špatném stavu hlavně destičky na soustružení, a tak jsem z https://www.nastroje.cz/soustruzeni/ objednal nové. Myslíte, že to stačí nebo bych měl zkontrolovat i další části soustruhu ? Přecejen bych byl rád aby mi vydržel co nejdéle.


Reagovat
Anonymni 29.06.20

Já jsem kompletní výbavu do mé menší dílničky, kterou mám na chalupě kousek za Prahou, objednával od jednoho pána z inzertního webu https://www.biginzerce.cz/ , který se stěhoval do bytu, takže už by mu nářadí bylo k ničemu.


Reagovat
Anonymni 26.02.21

Prosím váš a už když tu píšete tak se zeptám na vrtačky .. Potřebuji koupit vrtačku, ale nevím se rozhodnout, jakou máte doma? Skouknul jsem testy vrtaček https://vas-pomocnik.cz/vrtaci-kladiva/ a vypadá to tak, že střední zlatá cesta je Bosch, ale AKU mám značky Makita a jsem spokojený .. Záleží na značce nebo ne? Neboť pak bych vzal Makita vrtačku a ušetřil bych.


Reagovat
Anonymni 01.03.21

ja mam fajn zkusenosti s nakupem vybaveni na Zalando http://www.slevokurzy.cz/…ando-lounge/ maji tam velice zajimave slevy


Reagovat
Anonymni 16.02.22

Tak asi záleží na tom, co budeš dělat a jak často. Já jsem si přes firmu na servis šroubových kompresorů sehnal pneumatické nářadí a šroubový kompresor, protože jsem v dílně prakticky pořád. Mám to jako koníčka a teď začínám i dělat lakýrničinu na kšeft, takže pro to. :) Ale jestli to máš jenom na příležitostný šolichy, tak ti stačí AKU sada, případně základní elektro řada třeba od Parksidu. ;-)


Reagovat
Anonymni 27.02.22

Já třeba nářadí do své dílny postupně sbírám už pomalu 3 roky. Různě nakupuji po slevách, co mají v hobby maketech a tak. Už jsem takto narazil na vážně dost výhodné nabídky. Teď naposledy mi udělala obrovskou radost invertorová svářečka kterou jsem sehnal v akci. Svářečku jsem chtěl už dlouho, ale právě kvůli tomu, že to je dost drahá záležitost jsem si ji nepořizoval. Až teď.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 23.08.23

Dělám to dost podobně. Taky nakupuju nářadí a vybavení postupně ve slevách , abych ušetřil. Nepotřebuju mít všechno hned. Pak bych si to všechno ani pořádně neužil :-D . Navíc můžu manželce říct, že jsem za to tolik neušetřil. Pořád říká, že toho tady mám hodně, ale ona má doma přitom oblečení plnou skříň a to nemůžu taky nic říct :-D .


Reagovat
Anonymni 20.11.22

My do dílny teď kupovali nová kladiva a ještě brusku, protože jsme ji už opravdu nutně potřebovali na baráku mít. Kdybyste totiž viděli co všechno jsme my museli v minulosti udělat kvůli stavbě domu. Třeba i na hloupé neviditelné obrubníky jsme se museli ptát souseda písemně, protože to je darebák a dělá všem jenom naschvály.


Reagovat
Anonymni 30.11.22

Ahoj, chci se na něco zeptat, třeba mi někdo z vás bude schopný poradit. Poslední dobou mám v dílně problém s tím, že mi vypadávají pojistky. I když například používám pouze vrtačku, se kterou nikdy v minulosti nebyl problém. Zkoušel jsem to a nikde jinde v domě se to neděje, pouze v dílně. Nevíte kde by mohl být problém?


Reagovat
Anonymni 15.12.22

Máte někdo zkušenost s půjčováním nářadí? Čas od času potřebuji doma něco opravit a přijde mi zbytečné si kvůli tomu kupovat drahé nářadí. Pronájem se mi tedy jeví jako celkem zajímavá alternativa. Co myslíte? A když už jsme u toho, co tato půjčovna nářadí Praha 9? Máte s nimi někdo zkušenost? Díky. :)


Reagovat
Anonymni 10.03.23

Ahoj, chystám si teď kupovat nějaké nové vybavení do dílny a potřeboval bych radu. Potřeboval bych hlavně elektrické nářadí. Jaké značky si myslíte, že jsou nejlepší? Jde mi hlavně třeba o vrtačku, protože bych rád koupil nějakou, která se za dva roky nerozbije. Klidně si za to i připlatím.


Reagovat
samkumar10090 20.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.