Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Vybavení do dílny


Anonymni 31.03.20

Nedávno jsem se rozhodl, že si udělá menší dílnu, kde bych se zkusil nějak kutilsky projevit. Základní nářadí už mám dlouho, ale z bazaru jsem si dokonce koupil i starší soustruh. Ten měl ve špatném stavu hlavně destičky na soustružení, a tak jsem z https://www.nastroje.cz/soustruzeni/ objednal nové. Myslíte, že to stačí nebo bych měl zkontrolovat i další části soustruhu ? Přecejen bych byl rád aby mi vydržel co nejdéle.


Reagovat
Anonymni 29.06.20

Já jsem kompletní výbavu do mé menší dílničky, kterou mám na chalupě kousek za Prahou, objednával od jednoho pána z inzertního webu https://www.biginzerce.cz/ , který se stěhoval do bytu, takže už by mu nářadí bylo k ničemu.


Reagovat
Anonymni 26.02.21

Prosím váš a už když tu píšete tak se zeptám na vrtačky .. Potřebuji koupit vrtačku, ale nevím se rozhodnout, jakou máte doma? Skouknul jsem testy vrtaček https://vas-pomocnik.cz/vrtaci-kladiva/ a vypadá to tak, že střední zlatá cesta je Bosch, ale AKU mám značky Makita a jsem spokojený .. Záleží na značce nebo ne? Neboť pak bych vzal Makita vrtačku a ušetřil bych.


Reagovat
Anonymni 01.03.21

ja mam fajn zkusenosti s nakupem vybaveni na Zalando http://www.slevokurzy.cz/…ando-lounge/ maji tam velice zajimave slevy


Reagovat
Anonymni 16.02.22

Tak asi záleží na tom, co budeš dělat a jak často. Já jsem si přes firmu na servis šroubových kompresorů sehnal pneumatické nářadí a šroubový kompresor, protože jsem v dílně prakticky pořád. Mám to jako koníčka a teď začínám i dělat lakýrničinu na kšeft, takže pro to. :) Ale jestli to máš jenom na příležitostný šolichy, tak ti stačí AKU sada, případně základní elektro řada třeba od Parksidu. ;-)


Reagovat
Anonymni 27.02.22

Já třeba nářadí do své dílny postupně sbírám už pomalu 3 roky. Různě nakupuji po slevách, co mají v hobby maketech a tak. Už jsem takto narazil na vážně dost výhodné nabídky. Teď naposledy mi udělala obrovskou radost invertorová svářečka kterou jsem sehnal v akci. Svářečku jsem chtěl už dlouho, ale právě kvůli tomu, že to je dost drahá záležitost jsem si ji nepořizoval. Až teď.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.