Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Výběr skleníku


PetraSvobodova14 03.11.16

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem kvalitního skleníku. Potřebovala bych menší skleník cca 2×2 metry. Máte zkušenost s nějakou konkrétní značkou? Procházím takto více diskuzí a nejsem si jistá výběrem. Je jich nějak moc. :nevim: Budu ráda za jakoukoliv radu. :)


Reagovat
Re: PetraSvobodova14 | PetraSvobodova14 10.11.16

Tak si nejsem jistá jestli moje informace co jsem psala stačili tak radši dodávám moje typy, které jsem za poslední dobu našla. A líbí se mi asi nejvíce. Zaujal mě tento skleník ke zdi, vypadá suprově. A aspoň by člověk ušetřil místo na zahradě. http://www.give.cz/…-mm-stribrny Pak mi teda rozměrově vyhovuje tento, ale nejsem si jistá který z nich je tedy lepší. http://www.ceskazahrada.cz/…us-5000.html Dokázal by mi tedy někdo tady poradit s výběrem? :nevim:


Reagovat
rostlina 10.11.16

Máme doma tento skleník https://naarden.cz/…u-2DUM-4x3-m a jsme s ním spokojeni. Často u nás hodně fouká a zatím úspěšně vzdoruje :)


Reagovat
Re: rostlina | PetraSvobodova14 14.11.16

Jo tak to je pořádný macek. :D To já tak velký nepotřebuju, ale doufám, že si i ten menší skleník s větrem poradí. :) už si s tím nákupem musím pospíšit, každým dnem je větší a větší zima. :?


Reagovat
Anonymni 11.06.20

Zdravím. Měl bych takový dotaz. Rád bych si letos na zahradu konečně pořídil nějaký skleník. Konečně už tu na něj mám i místo. Jen teda nevím jaký vybrat. Díval jsem se, že docela slušný výběr mají například tady: https://skleniky-nejlevneji.cz/ Nemáte s tou stránkou někdo zkušenost? Díky.


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500