Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Výběr skleníku


PetraSvobodova14 03.11.16

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem kvalitního skleníku. Potřebovala bych menší skleník cca 2×2 metry. Máte zkušenost s nějakou konkrétní značkou? Procházím takto více diskuzí a nejsem si jistá výběrem. Je jich nějak moc. :nevim: Budu ráda za jakoukoliv radu. :)


Reagovat
Re: PetraSvobodova14 | PetraSvobodova14 10.11.16

Tak si nejsem jistá jestli moje informace co jsem psala stačili tak radši dodávám moje typy, které jsem za poslední dobu našla. A líbí se mi asi nejvíce. Zaujal mě tento skleník ke zdi, vypadá suprově. A aspoň by člověk ušetřil místo na zahradě. http://www.give.cz/…-mm-stribrny Pak mi teda rozměrově vyhovuje tento, ale nejsem si jistá který z nich je tedy lepší. http://www.ceskazahrada.cz/…us-5000.html Dokázal by mi tedy někdo tady poradit s výběrem? :nevim:


Reagovat
rostlina 10.11.16

Máme doma tento skleník https://naarden.cz/…u-2DUM-4x3-m a jsme s ním spokojeni. Často u nás hodně fouká a zatím úspěšně vzdoruje :)


Reagovat
Re: rostlina | PetraSvobodova14 14.11.16

Jo tak to je pořádný macek. :D To já tak velký nepotřebuju, ale doufám, že si i ten menší skleník s větrem poradí. :) už si s tím nákupem musím pospíšit, každým dnem je větší a větší zima. :?


Reagovat
Anonymni 11.06.20

Zdravím. Měl bych takový dotaz. Rád bych si letos na zahradu konečně pořídil nějaký skleník. Konečně už tu na něj mám i místo. Jen teda nevím jaký vybrat. Díval jsem se, že docela slušný výběr mají například tady: https://skleniky-nejlevneji.cz/ Nemáte s tou stránkou někdo zkušenost? Díky.


Reagovat
Anonymni 21.05.21

Určitě doporučím se mrknout třeba na tyto stránky zde – https://www.biginzerce.cz , protože si myslím, že by tam toho mohli mít opravdu hodně :) My jsme si na těchto stránkách také vybavovali naši zahradu a musím podotknout, že jsem tam toho sehnali opravdu požehnaně! Tak se mějte krásně a přeji hezký zbytek dne! Ivanka


Reagovat
Anonymni 13.08.22

Na jaře jsem si pořídila skleník G21 GZ 48, který má místo skla polykarbonátové výplně. Mohu jedině doporučit rajčata, okurky, papriky i bylinky tam krásně rostou a mám velkou úrodu. Dělá mi opravdu velikou radost a každý den v něm zalévám rostliny hadicí s vodním čerpadlem ze studny na zahradě.


Reagovat
Anonymni 28.08.22

Na jaře jsem si pořídila skleník LANITPLAST VOLHA, který má rozměry šířka 3,3m x délka 4 m x výška 2 m a stěny jsou z polykarbonátu. Jsem s ním velice spokojená a již teď mohu říct, že mám dokonce i velkou úrodu. Na výběr máte u této značky i jiné skleníky, jelikož mají více variant.


Reagovat
Anonymni 30.09.22

Já jsem si pořídila v loni zahradní polykarbonátový skleník Craftfield, který je 2,52 m x 1,90 m a výška je 1,83 m. Jsem s ním velice spokojená a zahrada je díky němu o něco hezčí, jelikož konečně mohu lépe pěstovat rajčata, okurky a papriky, které mi bez skleníku moc nerostly.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.