Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Vysavač do bazénu


Anonymni 30.09.22

Dobrý den, nedávno jsme si pořídili domů nový bazén. Dříve jsme měli klasický nadzemní, takže jsme čištění nějak extra neřešili. Teď už máme bazén zapuštěný a chtěli bychom mu věnovat více péče. Napadlo mě, že by nám mohly pomoci bazénové vysavače. Máte s nimi nějaké zkušenosti a máte i nějaká doporučení? Děkuji.


Reagovat
Anonymni 02.06.23

My bazénový vysavač nemáme a máme krásně čistou vodu. Důležitá je písková filtrace a pravidelně bazén vířit. Aby v něm nebyly bakterie, tak do něj dáváme bazénovou chemii . Máme dvě malé děti, tak bych byla nerada, aby z vody něco chytily. I když se v něm koupeme jenom my, tak ale nějaké larvy komárů a prvoci by se tam určitě dostat mohly a s těmi bych se nekoupala ani já :-D .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.