Diskuze

Zelenina

Výsev letního Pórku


Anonymni 14.12.20

V článku Pórek uvádíte „ Výsev letních kultur se provádí ve skleníku na přelomu prosince a ledna“. Taktéž jako letní uvádíte odrůdu Gigante Suizo. Ovšem SEMO u této odrůdy má na sáčku přeškrtnutý skleník, a výsev do volné půdy je posunutý na 3 až 4 měsíc. Termín pro přesazení sazenic je 5 a 6 měsíc.

Porosím o vysvětlení

Hezký den přeje Radomír


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.