Diskuze

Zelenina

Výsev letního Pórku


Anonymni 14.12.20

V článku Pórek uvádíte „ Výsev letních kultur se provádí ve skleníku na přelomu prosince a ledna“. Taktéž jako letní uvádíte odrůdu Gigante Suizo. Ovšem SEMO u této odrůdy má na sáčku přeškrtnutý skleník, a výsev do volné půdy je posunutý na 3 až 4 měsíc. Termín pro přesazení sazenic je 5 a 6 měsíc.

Porosím o vysvětlení

Hezký den přeje Radomír


Reagovat
Anonymni 30.01.21

Také jsem se někde dočetla to, že takový letní porek může být velice užitečný při zlučníkových problémech, ale ještě jsem to nikdy nevyzkoušela v praxi… Dost hezky se ostatně o žlučníkové dietě píše zde – https://napovime.cz/…kovou-dietu/ , tak kdybyste někdo náhodou chtěl nějaký dobrý článek, mrkněte tam. Mějte se moc krásně a buďte zdraví.


Reagovat
Anonymni 09.05.22

No já nevím my pórek a jarní cibulku sázíme vždy na jaře. A normálně ven na pole, ale to bude asi jiná odrůda. Jinak co se týká zdravé výživy tak mě poslední dobou hodně zaujala tahle kuchyně https://fitkitchen.cz/zdrave-jidlo mají tam různé jídelníčky a zajímavé nápady na vaření a hlavně si můžete i nějaké to jídlo objednat.


Reagovat
Anonymni 18.08.22

I came to this site with the introduction of a friend around me and I was very impressed when I found your writing. I'll come back often after bookmarking! baccaratcommunity


Reagovat
Anonymni 01.02.23

I came here to refresh my mood due to the stress I got while working for the company. Thanks to such a good article, my stress was relieved. Thanks to this, I feel at ease and I think I will be able to work hard at work. me too I am writing about 토토사이트, thank you for visiting.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.