Diskuze

Trávníky a okrasné trávy

Výsev trávníku


janinkaz 16.08.07
Ahoj, mám dotaz, když za:,-(ím teď trávník, vyroste mi? Pokud vím, trávníky se sází podzim a jaro... : Jde jen o menší plochy, nic velkého...
Reagovat
Rysavka 16.08.07
Trávník ti vyroste, ale chce to pořádně zalívat aby ti to neuschlo. Sází se na podzim právě proto, že není už takové teplo a vyrostlá tráva ti neuschne. Jestli je to malá plocha a jste doma, aby jste zalévali tak to problém nebude.
Ryšavka
Reagovat
Inge 17.08.07
Podle mych zkusenosti to hlavne chce dest, ten je mnohem efektivnejsi a levnejsi :wink:

Podivej se na predpoved a rozhodne bych pockala, az nebudou vedra a bude prset.
Reagovat
lenka_ 17.08.07
M jsme sazeli travnik asi pred mesicem a uz je docela vysoky :-) Jen pres ty vedra jsme ho museli 3x denne vydatne zalevat.
Reagovat
janinkaz 17.08.07
Děkuju, myslela jsem si to...
Reagovat
Hanka1 31.08.07
O vikendu jsme byli u zahradnika, ktery nam ma ted na podzim osit travnik a zalozit zahradu a ten mel jedinou radu - zalevat, zalevat, zalevat pak mas travnik do mesice. Pokud mas vlastni studnu tak v pohode, my zalevame z vodovodu a proto zakladame travnik a zahradu na podzim. Musi se samozrejme take zalevat, ale trava pres zimu natahne vlhkost a je pak hezci - a to muzu potvrdit na dvou nasich sousedech - jedni zakladali loni na jare a druzi na podzim a hadejte kdo ma travnik hezci Ten "podzimni" je tmavsi, hustejci bez suchych mist a ruznozbarvene travy.
Reagovat
sateza 12.10.10
Zdravím...dnes je 12.10. ... teploty venku se pohybuji v noci od -2 až po +13 přes den. Je ještě vhodná doba na setí travního semene????

Díky!
Reagovat
bt-cz 15.02.11
Můžu mít dotaz? Co když jsem ho nestihla nasadit na podzim. Můžu ho nasadit na jaře? A kdy to bude nejlepší?
Předem děkuji.

"_______________________________________________ .{color: silver}"
"Pohony vrat": www.tor-master.cz - hybná síla pro vaše brány
Reagovat
Luuuuuu6 09.10.14
Dobrý den, v pátek jsme zasadili trávník a ještě tam vůbec nic není, myslíte že nám trávník vyroste? Doufám, že jsme nikde neudělali chybu.
Reagovat
Re: Luuuuuu6 | pckop 10.10.14
Mě vylezl před dvěma dny, 12 dnů od setí. Vydržte.
Reagovat