Diskuze

Voda v zahradě a zavlažovací systémy

Zachytáváte dešťovku?


Anonymni 20.04.23

Ahoj, chci se na něco zeptat. Máte nějakým způsobem vyřešený sběr dešťové vody? Tady u nás totiž přes léto bývají docela velká sucha a říkal jsem si, že v rámci šetrnějšího hospodaření s vodou by možná bylo docela dobré zachytávat dešťovku. Alespoň na nějaké to drobné zalévání. Pokud toto někdo řešil, jak to máte vyřešené? Díky.


Reagovat
Anonymni 26.04.23

Ahoj, čau. Máme v zemi zapuštěnou velkou vodní nádrž a pak máme ještě dvě zahradní jezírka, která nám zachytávají dešťovou vodu a díky tomu můžeme v případě nouze nejvyšší zalévat i s nimi. Klasickou vodu z řadu se snažíme používat co nejméně. Holt to něco stojí. :) Ale teda musím říct, že kdo tohle chce dělat, tak ať si najme firmu na výkopové a zemní práce. Já toho léta nechal na zahradě skoro ruce a záda.


Reagovat
Anonymni 27.08.23

This blog is so nice to me. I will keep on coming here again and again. Visit my link as well..Admiring the time and effort you put into your blog and detailed information you offer!..Very nice article, I enjoyed reading your post, very nice share, I want to twit this to my followers. Thanks!.I really loved reading your blog. It was very well authored and easy to understand.I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well. Thanks… https://www.digitekprinting.com/canvas-prints-2


Reagovat
Anonymni 27.11.23

Dobrý den, zachytáváme, ale nemáme umělé zavlažování, protože elektřina je poměrně drahá. Takže máme sice takovou tu klasickou klecovou nádrž, ale nosíme to pak po zahradě v konvích. Ono nemáme zase tak velkou zahradu, aby se to nedalo zvládnout. A těch pár korun ročně za to asi stojí. :)


Reagovat
Anonymni 14.02.24

Určitě zachytáváme. Jak doma, tak i v práci, kdy ji sbíráme z montované haly. Ono je fajn si uvědomit, že prostě ta voda je fajn recyklovat. Ve firmě jsme se na toto vždycky docela dost zaměřili. Ta společenská odpovědnost firem právě v rámci tohoto mi přijde hodně důležitá a hlavně opomíjená. Bohužel.


Reagovat
samkumar10090 24.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat
Anonymni 29.02.24

My už vodu po zahradě hlavně díky zavlažování teď už naštěstí tolik nemusíme řešit. O všechno se nám totiž starají automatizované systémy ze kterých máme opravdu velkou radost.


Reagovat
garryy 15.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
garryy 15.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.