Diskuze

Drobné ovoce

Záhon s jahodami


mína77 19.07.11

Chtěla bych se zeptat kdo máte v jahodovém záhonu tu černou textilii jak ji máte upevněnou, aby nelítala. Když ji dáte do záhonu pod kytky tak to zasypete kůrou nebo oblázkama, ale co u jahod?


Reagovat
buliznik 19.07.11

stačí ohnout silnější drát-udělat na něm očko a připevnit s ním textilii,nebo sem tam zatížit většími kameny :palec:


Reagovat
muškatek 19.07.11

My máme ohnutou starou elektrodu (drát na svařování) do pravého úhlu a folii připevněnou.


Reagovat
buliznik 19.07.11

taky dobrý :potlesk:


Reagovat
liška 21.07.11

Mám rozřezané roxory (takové kulaté železo :mrgreen: )na míry záhonu a tu netkanku na tom namotanou, takže je napnutá a nelítá.


Reagovat
buliznik 22.07.11

tak at se vám daří :palec:


Reagovat
Sheana 11.08.11

My máme po okraji (v rozích) kameny a uprostřed taky. Používáme to tak i u okurků a drží to v pohodě.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.