Diskuze

Zemina, substráty, půda

Záhonek na jaře


Tereza5555 04.04.13

Zdravím. Chci si zasadit nějakou zeleninu na záhonek, ale bohužel jsem zřejmě prošvihla podzimní hnojení a úpravu půdy na zimu. Tak co pro něj mohu udělat teď na jaře, není na to už pozdě? Kdy a jak ho mám tedy připravit na přesazení sazeniček? Mám k dispozici koňský hnůj a slepičince, ale bojím se až tam zasadím rostlinky aby je to nespálilo, když bude čerstvý. Na záhon se chystám vysadit žlutá rajčata, kadeřavou petrželku a možná ředkvičky. Tak mi prosím poraďte.


Reagovat
Re: Tereza5555 | zhbobo 04.04.13

Zdravím Tereza 5555,půdu zrýt a upravit čerstvý hnůj nedávat(nechat uležet na podzim)na sazeničky je ještě brzo počkat až se oteplí. Slepičince je nejlépe dát do sudu s vodou a nechat vykvasit a pak přihnojovat během vegetace. :nevim: :think:


Reagovat
Tereza5555 05.04.13

Děkuji mockrát, počkám až se oteplí a zatím záhonek zreju a upravím (slovem upravit asi máte na paměti zbavit plevelu, a zbytků rostlin z loňska), že ano? jak dlouho mám nechat vykvasit ty slepičince nebo za jak dlouho ho pak mohu použít? Děkuji za odpověď.


Reagovat
Re: Tereza5555 | zhbobo 05.04.13

Zdravím Teraza5555,sle­pičince chce nechat 3týdny kvasit pak je možno použít, ale je třeba ředit asi 1:3. :mavam: :potlesk:


Reagovat
Tereza5555 05.04.13

Děkuji :)


Reagovat
Anonymni 27.06.22

Nám se nedařilo několik let téměř nic vypěstovat na zahradě. Potom jsme na to prostě rezignovali, pořídili si pouze nový venkovní nábytek a začali si užívat léta naplno. Manžel získal velmi výhodně v práci nějaký plynový gril, a tak si prodlužujeme život tím, že zveme kamarády na zahradu a grilujeme, pijeme pivečko a tak.


Reagovat
Anonymni 22.04.23

Za me jsou nejdulezitejsi poradny boty, at se clovek v ty hline neuspini, koupila jsem ted jedny fajn a pouzila eobuv slevovy kod a vyslo to cenove super vyhodne.


Reagovat
Anonymni 10.08.23

Je pravda, že je dobré zahrádku na podzim zrýt, zarýt do hlíny hnůj nebo kompost, ale i bez toho se dá vypěstovat zelenina a květiny. Stačí pravidelné hnojení a zálivka :-) . Já s manželem zahrádku každý podzim ryju a pak ještě na jaře hnojím dusíkatým vápnem proti škůdcům. Oba máme holínky z https://www.ardon.cz/c/365/holinky , protože bez nich se na podzim do zahrádky nedá stoupnout, na to se připrav.


Reagovat
Anonymni 17.08.23

From small bonus rewards to free 918kiss spins bonuses. Gives you the chance to win in the most fun way Excited to win big prizes that can easily be yours today Where should I spin slots? It's not as easy as it is here. There are both modern And the classics are realistic images and sounds.


Reagovat
Anonymni 30.08.23

Enter the game to your heart's content. If you play slot games with our website, you will find a new type of game. Modern games have a variety of themed content. Not repeated, can choose to play without boredom Reputed as a direct website with genuine game services that make a lot of money All games are 918kiss easy to break, can be played every day.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.