Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Zahradní altán dřevěný


Anonymni 06.05.22

Zdravím nepořizoval si někdo z vás na zahradu v poslední době zahradní altán? Jak se oteplilo, tak chci zase trávit více času na zahradě a čím dál víc mi tam chybí nějaké odpočinkové místo, kde by člověk mohl chvíli posedět. A právě z tohoto důvodu bych si rád nějaký zahradní altán koupil. Díval jsem se a špatně nevypadají například ty, co mají tady: https://www.pergola-drevena.cz/…radni-altany Nemáte s tím obchodem někdo náhodou zkušenost?


Reagovat
Anonymni 17.05.22

Dobrý večer všem! My se s rodinou se nedávno nastěhovali do nového rodinného domku se zahrádkou. Konečně se vylepšilo počasí a tak můžeme naši zahrádku konečně vylepšit a zvelebit, abychom si tam mohli užít léto! :-) Manžel se teď rozhodl, že nám tam svépomocí postaví pergolu. Já se na to moc těším, takže jsem mu jako gesto podpory pořídila krásnou pracovní mikinu odsud: https://www.ardon.cz/c/356/mikiny.


Reagovat
Anonymni 23.05.22

Já jsem si ho nepořizoval, ale sám jsem si ho vyrobil. Potřeboval jsem k tomu jen základní kutilské potřeby, které jsem objednal na Kutilmarket.cz a pak teda ještě materiál jako dřevo a trapézové plechy na střechu. I když s tou střechou si stále nejsem jistý, jestli nebude lepší dát tam klasickou tašku. Mám u té trapézy strach z toho, že tam pod tím bude v létě hrozné horko.


Reagovat
Anonymni 27.05.22

Já teda spíš než nad zahradním altánem přemýšlím nad nějakou pergolou. To je prostě věc, která u nás na zahradě dost chybí. Teď jsem si projížděl různé výrobce atd a narazil jsem na tuto stránku https://pergotec.cz/…vne-pergoly/ kde nabízí posuvné pergoly. Nemáte to náhodou někdo na zahradě? Pokud ano, tak by mě zajímalo jak jste s takovou pergolou spokojení. Díky. :)


Reagovat
Anonymni 28.05.22

Ahoj, nemáte někdo nějaký tip na stůl, který by se hodil pod pergolu? Vůbec nevím jaký vybrat materiál. Manželka říká, že mám koupit plastový, ale mám strach, že to nic nevydrží. Já bych teda spíš raději nějaký dřevěný. Koukal jsem, že hodně pěkné dřevěné stoly mají tady https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/zahradni-stoly/ Nemáte od nich někdo náhodou stůl? Díky. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.