Diskuze

Typy zahrad a zahradní architektura

Zahradní architekt - Třinec a okolí


Jarekst 19.04.11

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda neznáte nějakého dobrého zahradního architekta z okolí Třince. Na webu jsem narazil na firmu Svobodné zahrady Klus ( www.klus.cz ). Máte s touto firmou nějaké zkušenosti? Našel jsem na jejich webu ( realizace zahrad ) fotky jejich realizací zahrad a vypadají nadějně. Děkuji


Reagovat
Anonymni 08.11.22

My jsme si to všechno navrhovali sami, protože ty ceny, se kterými na nás vyrukovali nám přišly fakt šílené. A díky tomu jsme si to udělali fakt podle sebe. Sice to stálo více času a učení, ale máme třeba i vyhřívaný bazén. Přes trojcestný směšovací ventil posíláme do filtrace teplou vodu ze solárního ohřevu vody do domácnosti. Nikdy bych nevěřil, že něco takového vymyslím, ale je to tak! :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.