Diskuze

Typy zahrad a zahradní architektura

Zahradní architekt - Třinec a okolí


Jarekst 19.04.11

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda neznáte nějakého dobrého zahradního architekta z okolí Třince. Na webu jsem narazil na firmu Svobodné zahrady Klus ( www.klus.cz ). Máte s touto firmou nějaké zkušenosti? Našel jsem na jejich webu ( realizace zahrad ) fotky jejich realizací zahrad a vypadají nadějně. Děkuji


Reagovat
Anonymni 08.11.22

My jsme si to všechno navrhovali sami, protože ty ceny, se kterými na nás vyrukovali nám přišly fakt šílené. A díky tomu jsme si to udělali fakt podle sebe. Sice to stálo více času a učení, ale máme třeba i vyhřívaný bazén. Přes trojcestný směšovací ventil posíláme do filtrace teplou vodu ze solárního ohřevu vody do domácnosti. Nikdy bych nevěřil, že něco takového vymyslím, ale je to tak! :)


Reagovat
Anonymni 24.07.23

It's a fun and exciting game where you can try driving snow rider 3d off-road.


Reagovat
Anonymni 28.07.23

Dobrý den, konkrétního člověka neporadím, ale ideálně vyberte někoho, kdo vám poradí s celým tím komplexním řešením. Třeba i to, kde založit spořicí účet na to, abyste to zafinancovali. Kvalitní architekt totiž počítá i s tím, že máte nějaké cenové limity. :-) A ne že pro vás navrhne nesmysl za spoustu peněz, kterým si ten účet vyluxujete.


Reagovat
Anonymni 16.02.24

My jsme vybírali projektanta na nakreslení hrubé stavby a nakonec nám doporučil pak i architekta na zahradu. Ono je potřeba si ale říct, že leccos si fakt zvládnete udělat sami. A je důležité mít nějakou představu, protože tím ušetříte na nějakých opravách a tak dále. Protože co si budeme povídat, všichni tu představu máme. Architekt by to měl pak jenom nějak uhladit ke spokojenosti zákazníků.


Reagovat
samkumar10090 28.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.