Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Zahradní domek pro děti


Honza Henik 17.05.17

Jak velký máte zahradní domek pro děti na zahradě?


Reagovat
Re: Honza Henik | Karel Koupek 18.05.17

Já třeba nemám zahradní domek pro děti, koupil jsem takové hřišťátko se skluzavkou a pískovištěm :)


Reagovat
Re: Karel Koupek | Daniel Synek 22.05.17

Taky jsem kupoval domeček se skluzavkou a pískovištěm, vypadá to na zahradě moc dobře a není to ani moc drahé mrkněte se na jungle-gym.cz


Reagovat
Anonymni 18.08.17

My jsme vybírali docela dlouhou dobu. Problém byl v tom, že většina zahradních domků pro děti je extrémně malých a jsou vhodné tak do 5 let. Pak z nich dítě vyroste. Nakonec jsme koupili velký plastový domek odsud: http://i-market.cz/…hradni-domky Máme v něm na jedné straně nářadí, hrají si v něm ale i děti a až je přestane tento zahradní domek bavit, tak jej využijeme pro uložení kol.


Reagovat
Anonymni 20.08.17

My máme výšku 120, šířku nějakých 160 cm, je tam totiž ještě z vnější strany nalepený stoleček se židličkami. Je to teda plastové.


Reagovat
Anonymni 20.08.17

Ale byl teda drahý jako pes, stál šest tisíc. Jestli jste šikovný, raději si asi vyrobte, za pár korun.


Reagovat
Mishak 12.05.18

Petr Kubala napsal novou knížku ke stavbě domečku pro děti, ale název nevím :(


Reagovat
Anonymni 11.06.18

Já dětem minulý rok koupil tento domek na zahradu https://hrackyzadobrekacky.cz/…kladaci-stan a zatím naprostá spokojenost, je i odolnější než jsem čekal.


Reagovat
Anonymni 22.04.20

Osobně bych taky volil spíš stavbu ze dřeva- hlavně v případě, že má člověk dřevo ze svého lesa.


Reagovat
Anonymni 13.03.23

S manželem jsme se dívali na nějaké dětské zábrany pro naše děti. Máme totiž strach z toho že by nám ti naši dva uličníci mohli ve starší věku utéct z postýlky a pospíchat po schodech dolů. Proto jsme se podívali zde na aktuální nabídku a asi něco rovnou objednáme.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.