Diskuze

Projekty a realizace zahrad, zahradní architekti

Zahradní jezírka


Kutil Jan 22.02.12

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s tímto typem zahradního jezírka, které nahradí bazén a je zdravé a bez chemie? http://www.utulnydum.cz/…i-bez-chemie Děkuju Honza


Reagovat
Vojáček Michal 27.09.12

Sváření pvc folie do jezírek, tel.737439939


Reagovat
ŠárkaSl 22.10.13

Dobrý den, máme zahradní jezírko na stejný styl, nechali jsme si ho dělat zhruba před rokem a jsme nadšeni, udělá to zahradu úplně jinou, než když jsme mívali na zahradě nafukovací bazén, zahrada je celkově krásnější – přírodnější. Nedělal to manžel, ale najali jsme si odborníky přes zahradu (firma Baobab) a ti nám to celé zhotovili.


Reagovat
Re: ŠárkaSl | zanetapribylova 24.10.13

[citace] @ŠárkaSl píše: Dobrý den, máme zahradní jezírko na stejný styl, nechali jsme si ho dělat zhruba před rokem a jsme nadšeni, udělá to zahradu úplně jinou, než když jsme mívali na zahradě nafukovací bazén, zahrada je celkově krásnější – přírodnější. Nedělal to manžel, ale najali jsme si odborníky přes zahradu (firma Baobab) a ti nám to celé zhotovili. [/citace] Dobrý den, chtěla bych se zeptat z jakého regionu je zmíněná firma.


Reagovat
Re: zanetapribylova | NikolkaSoukalova 17.04.14

Firma je z Únětic, takže Praha a střední Čechy úplně v pohodě.


Reagovat
Re: NikolkaSoukalova | Davima 16.09.16

Dobry den muzu se optat na cca cenu? Porad si nejsme jisti zda bazen ci jezirko :-) me se libi vic jezirko.


Reagovat
Denisojid 02.05.16

Tak to je klasické koupací jezírko ne? To záleží na vás co do něho nalijete? Podle mě jsou to normální zahradní jezírka, akorát jsou z té části, kde budete vcházet, jsou vybetonovaná. Logicky, jinak by to bylo asi náročné a ještě byste se zašpinili dost.

Editace adminem – odstranění kontaktu


Reagovat
Anonymni 21.05.19

Mám zkušenost a mohu jedině doporučit. Když se tam koupu, cítím se, jako kdybych byla v řece. :) Autentický zážitek, navíc zahradu to dělá moc pěknou. My si na to teda vzali malou půjčku, protože jsme trošku nevychytali rozpočet, ale vyplatilo se. https://www.ferovepujcky.cz/rychle-pujcky


Reagovat
Anonymni 30.01.21

Ahojte, jestli někdo sháníte ještě stále nějakou firmu na zahradní jezírka, určitě za nás mohu doporučit firmu – https://www.zahradnijezirka.net/ , se kterou jsme naše zahradní jezírka řešili toto léto a ještě to s nimi řešit dál budeme… Hned, co se udělá zase tepleji se vrhneme do práce :) Už se na to moc těšíme!


Reagovat
Anonymni 26.02.22

Právě nad zahradním jezírkem teď dost přemýšlím. Nechtěl bych ale klasické, ale spíš takové to koupací. Má to někdo doma? Já se totiž pořád nemůžu rozhodnout. Ještě je totiž ve hře klasický přelivový bazén. Myslím si ale, že ten by byl o něco dražší. Nebo ne? Co myslíte?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.