Diskuze

Tipy na zkrášlení zahrady /dekorace

Zahradní krb


Januskhaaa 02.08.16

Máte na zahradě zahradní krb? Podle mě moc krásný prvek na zkrášlení. My zatím nemáme, takže fotku nehodím, ale přemýšlíme o krbu Laura od Flamen.

[male]Edit admin – odkaz[/male]


Reagovat
Anonymni 07.08.18

Tak pokud máte zahradní krb, tak bude rozhodně potřeba nechat si postavit nějaký pořádný komín ;-) Komíny staví například tato česká firma: https://www.poctivy-komin.cz/ , která si dává opravdu záležet na kvalitě provedení, což je dnes jeden z nejdůležitějších faktorů ;-)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 12.11.19

Jo, u této firmy jsme si komín taky nechávali zařídit, a naprostá spokojenost. Museli jsme si tedy vzít půjčku zde https://www.ferovepujcky.cz/…bez-poplatku protože jsme to trošku nepropočítali, ale nelitujeme toho.


Reagovat
Anonymni 18.09.22

Myslíte si že je dobrý nápad nechat si dělat montáž krbových kamen od někoho z internetu, koho vlastně osobně neznám? Víte, já jsem holka z vesnice a tak nějak jsem zvyklá že důvěřuji pouze lidem, které znám osobně. Možná to tak není zvykem ve větších městech no..


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.