Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Zahradní nábytek


Kytička101 13.02.12

Ahoj.Taky sme min rok resili jaký zahradní nabytek si poridime a vůbec jsme nevěděli. Nakonec jsme si koupili moc pěkný od Solidstore http://www.solidstore.cz/…tek-c-4.html , tak jen kdyby někdo nevěděl,kde pořídit, tak zkuste třeba tady http://www.solidstore.cz/…tek-c-4.html Jsme moc spokojení…opravdu můžu doporučit. :mavam:


Reagovat
Re: Kytička101 | Tajo 01.03.13

My si zakoupili tento set a jsme max. spokojeni http://www.naradi-eshop.com/…ax-sa008.htm


Reagovat
Re: Tajo | Anonymni 26.08.21

Já kupoval třeba Aku nářadí z webu https://www.ynaradi.cz/. Využívám téměř denně a musím tedy říct, že je super. Nemohu si snad na nic stěžovat, stále si nářadí vychvaluji. Někdy mě to zachránilo třeba i dárek pro příbuzné kutily, když jsem neměl čas vybírat něco na internetu, tak jsem prostě čapl toto nářadí a účel to splnilo skvěle.


Reagovat
Re: Kytička101 | Erička157 22.06.17

Jj taky máme houpací křeslo i síť z webu houpáníčka. Obojí je super.


Reagovat
martyss22 12.07.12

Ahoj, už dvakrát sem si objednával zde a jsem moc spokojen http://www.nakupni-dum.cz/…bytek/c2308/ Mužu jen doporučit, velký výběr a profesionální přístup


Reagovat
Poluu 22.01.14

My si pořídili tuhle krásnou lavičku na zahradu: http://www.utc.cz/…-cm/342067p/ Vypadá moc hezky a jednoduše se udržuje.


Reagovat
Animals 19.05.14

Zaujal mě tento zahradní nábytek http://www.utulnydum.cz/…adni-nabytek Teda hlavně ty houpací křesla a sítě. Vypadá to hodně dobře, hned bych si do toho lehla :)


Reagovat
janina4455 11.06.14

Zrovna vybíráme zahradní nábytek k nám na terasu, tenhle od Animals se mi líbí, ale zase ne manželovi, že prý máme moderní dům a zahradu, tak nemůžeme mít něco pseudostaro :(


Reagovat
Re: janina4455 | Vlas1 11.06.14

My kupovali babičce na terasu tenhle zahradní set a sedí se na tam fakt perfektně. Určitě bych volil ratanový nábytek. Třeba se bude manželovi tenhle líbit :roll:

Zdroj fotky: http://www.obchody24.cz/…box-antracit


Reagovat
Re: janina4455 | u-Pája 13.06.14

A co něco kompromis? Jako starý ale nový


Reagovat
montik512 16.06.14

Třeba nábytek z umělýho ratanu přesně jak píše Vlas


Reagovat
janina4455 10.07.14

To záleží na tom jak vypadá, aby nebyl moc staro-design


Reagovat
Re: janina4455 | u-Pája 10.07.14

Co nábytek, co výrobce, to jiný vzhled


Reagovat
montik512 11.07.14

Já jsem kupoval náš ratanový nábytek na http://www.terassa.cz , podívejte se, třeba vás tam něco zaujme


Reagovat
janina4455 13.07.14

Tak teda tato sestava se mi líbí http://www.terassa.cz/…no-choco-5x5


Reagovat
montik512 22.07.14

Taky dobrá volba, na tomhle je super, že si ho uzpůsobíte, jak potřebujete, to se taky hodně líbí našim dětem


Reagovat
Re: montik512 | u-Pája 24.07.14

Pěknej


Reagovat
janina4455 24.07.14

Tak díky za tip, to se líbí i manželovi, hurá!! Tak snad už budu mít konečně na čem vegetit :)


Reagovat
Petra5555 20.01.17

My máme na zahradě závěsné houpací křeslo a je báječné. Koupila jsem ho z eshopu firmy houpáníčko. Ještě se tam chystám koupit houpací síť.


Reagovat
Anonymni 23.01.21

Ahoj, my jsme třeba ten náš zahradní nábytek pořizovali z těchto stránek – https://www.zahradni-dreveny-nabytek.cz/…dni-lehatka/ odkud jsme si mimochodem i pořídili zahradní lehátka, které tam zrovna měli v nějakých vyprodejích, takže ta cena byla naprosto šíleně nízko :-) Zkuste také a dejte vědět, zda jsem byl nějak nápomocen nebo to bylo k ničemu.


Reagovat
Anonymni 18.06.21

Nezapomeňte, že i o zahradní nábytek se musíte starat: https://nabytekcr.cz/…dni-nabytek/


Reagovat
Anonymni 21.06.21

Dobrý den, dokázal by mi poradit někdo ekologické mycí prostředky na ratanový nábytek? Soused má včely, takže je samozřejmě všechno špinavé od jejich trusu a musíme zahradní nábytek mýt prakticky denně, zvlášť teď přes léto. Jenže bych rádi něco, co nebude úplná chemie, protože nechceme ty včely otrávit mycím prostředkem. ;-)


Reagovat
Anonymni 15.07.21

My si na nářadí a nábytek vymysleli takový altánek, na který nám udělala firma, která se zabývá zastřešením teras takovou trapézovou plechovou střechu. Za mě ideální varianta. Stěny jsou z takového toho makrolonu nebo karbonátu, nebo jak se tomu říká, ale účel to splňuje. Důležité je, že se to dá zamknout a neteče tam voda. ;-)


Reagovat
Anonymni 16.08.21

Dobrý den, někdo kdo se v tomto vyzná? Já bych rád dětem pořídil ven nějaký domeček, ale nevím, moc jak vybírat. Zatím jsem se jen koukal na web https://www.hmnabytek.cz/detsky-nabytek/ , ale jak říkám, nejsem v tomto úplně chytrý, takže jsem toho moc nezjistil. Někdo kdo by mi dal pár rad, jak vybírat? Děkuji


Reagovat
Anonymni 17.08.21

Ahoj, my si letos kupovali nový nábytek na naši terasu. Letos totiž po dlouhé době neletíme nikam k moři, tak jsme se rozhodli, že zainvestujeme do nového nábytku a užijeme si léto s drinkem na terásce. Při výběru jsme trošku hleděli na to, jestli je nábytek alespoň trošku ekologický a tak jsme nakonec vybrali tento: https://www.greenmat.cz/…c184_0_1.htm.


Reagovat
Anonymni 18.08.21

Tak to třeba my jsme si ten zahradní nábytek brali z této stránky zde – https://www.ajprodukty.cz/…k/1994586.wf , tak to je jen pro ty, kteří by třeba nad nějakým tím nábytkem přemýšleli a ještě neví, kam nebo kde by ho pořídili :) Tak se mrkněte a případně mi i na tento koment dejte vědít.


Reagovat
Anonymni 26.09.21

My si postavili lehké posezení na zahradě. Nebo spíš posezení a poležení zároveň. Manžel to vychytal dokonce takovým způsobem, že přikoupil na https://www.nakuplo.cz projektor a plátno a pořádáme filmové večery přímo u nás na zahradě, kde všichni poleháme a společně koukáme na nějakou starou klasiku. I děti si to moc oblíbily, po škole se tam chodí s kamarády koukat na pohádky.


Reagovat
Anonymni 31.10.21

Tak my letos zařizovali pokojíček pro děti a hodně dětského nábytku objednávali z eshopu https://www.atan.cz/detsky-nabytek . Zjistili jsme, že chceme pro děti něco i na zahradu, nějakou zábavu a byli jsme nadšení! Na eshopu, s kterým jsme byli velice spokojení prodávali i zahradní hračky. Takže vše na jednom místě s velkým výběrem a super cenou. Zkuste se mrknout a třeba vás něco zaujme.


Reagovat
Anonymni 23.01.22

Zdravím, my jsme si taky lámali hlavu, kde nakoupit zahradní nábytek. Nakonec jsme našli tento e-shop: https://www.bevedo.sk/…bytok-02126/ . Mají tam opravdu širokou nabídku nábytku od setů až po houpačky a lehátka. My jsme si vybrali set z ratanu, který nám učaroval hned na první pohled. Manžel si pak přikoupil i zmíněné lehátko a nemůže si ho vynachválit.


Reagovat
Anonymni 28.01.22

Nemáte náhodou někdo tip na nějaké dobré zahradní lehátko? Chtěl bych ale nějaké, které opravdu něco vydrží. Minulý rok jsem si totiž na zahradě nechal udělat nový přelivový bazén a říkal jsem si, že bez lehátka u něj to prostě není ono, tak se letos chystám nějaké pořídit. Vůbec ale nevím jaké, poradíte?


Reagovat
Anonymni 19.07.22

Nedovedu si představit realizaci zahrady, na které by chyběla alespoň nějaké obyčejné grily a nebo rošty, na kterých se dá udělat vynikající steak. Slyšela jsem od hodně lidí, že jim vadí ten kouř. Ale to si asi nedovede představit tu kompenzaci za báječně zpracované masíčko na grilu, že?


Reagovat
Anonymni 28.11.22

Do kůlny teď budu manželovi vybírat nějaká nová dřevěná okna. Myslíte si že budou dřevěná okna dobrý nápad když on tam tak často a rád pracuje se svářečkou? Já bych hrozně nerada způsobila nějaký požár a nebo podobné nebezpečí.


Reagovat
Anonymni 27.02.23

Taky řeším výběr zahradního nábytku a nikam jsem se zatím neposunula. Už od podzimu říkám, že musím nějaký vybrat a pořád jsem měla dost času a najednou je skoro jaro a nábytek nikde. Nejvíc se mi líbí zahradní ratanová křesla z https://www.avenberg.cz/…anova-kresla . Máte je někdo? Jak se na nich sedí, jsou pohodlná i bez podsedáků? Těm se chci totiž vyvarovat, protože jakmile spadnou na zem, tak si je vezmou psy do boudy :-D .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.