Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Zahradní slunečník - prodej


yuka 17.04.07

ahoj, netušíte někdo jestli se dá někde sehnat takový ten velký slunečník který maj vždycky u hospod venku? Tušim že je velký asi 3 m na 3 m


Reagovat
Re: yuka | Mikepro 29.06.12

Dobrý den, tenhle slunečník se dá sehnat. Já ho sehnala celkem snadno a vypadá moc dobře. A docela za slušnou cenu. Sehnat se dá budď přes srovnávače cen nebo poptávkové systémy. S těma mám zkušenost. Jsou docela v pohodě..:) http://www.aaapoptavka.cz/…vyrobky.html


Reagovat
nicki 17.04.07

Nejsem si jistá, ale myslím, že třeba v Baumaxu by ho mohli mít.....


Reagovat
Zdenča 17.04.07

Ahoj, tenhle velký slunečník jsem viděla v Ikea v Praze na Černým Mostě, měli ho tam dole ve skladu.


Reagovat
Lesina 17.04.07

Ahoj, dám diskusi do zahrady, ju?

L.


Reagovat
Anonymni 17.04.07

Takovy slunecnik jsem videla v Kauflandu a take takove nejake meli v Makru. Ptala jsem se na ne i v Bauhausu, ale bylop mi receno, ze zatim vyprodavaji jen lonske zasoby a tento typ byl vyprodany a na nove zbozi jeste cekaji. Take bych si rada takovy koupila na zahradu, abychom s mimi mohli byt v klidu ve stinu.


Reagovat
Ajlili 18.04.07

MUsis vecer po tme az zavrou nabehnout s trakarem, nalozit ho a upalovat :lol:


Reagovat
tynda 18.04.07

Ahoj, my jsme loni veliký slunečník koupili v Bauhausu.Tváří se i docela kvalitně-tak snad nám pár let vydrží.Musíš k němu koupit i pořádný podstavec – jak foukne vítr, tak je to docela zajímavé 8O


Reagovat
martyss22 12.07.12

Ahoj tuším:-) http://www.nakupni-dum.cz/?… zde mají velký výběr slunečníku


Reagovat
Anonymni 11.06.18

Ahoj, ono těch slunečníků je i v hospodách docela dost typů, takže nevím který přesně myslíš, já mám na zahradě tento: https://hrackyzadobrekacky.cz/…cnik-3m-bpb3 A jsem nad míru spokojená, snadno se polohuje, takže ho snadno mohu poupravit, když sluníčko svítí tam kam nemá.


Reagovat
Anonymni 16.02.19

Já jsem chtěl na zahradu ten opravdu velká slunečník, který stojí nový docela dost peněz. Naštěstí jsem na https://www.biginzerce.cz/ narazila na jeden mírně použitý, který prodejce nabízel za zlomek ceny a tak jsem jej okamžitě musela mít.


Reagovat
Anonymni 09.04.19

Věci na zahradu http://bazarbox.cz


Reagovat
Anonymni 09.04.19

věci na zahradu http://bazarbox.cz


Reagovat
Anonymni 29.06.19

Ahoj, já jsem si zahradní slunečník společně se zahradním nábytkem kupoval přes http://www.dublino.cz/ a musím říct, že jsem nadmíru spokojený. Díky tomu totiž můžu sedět na zahradě a užívat si ve stínu čerstvého vzduchu.


Reagovat
Anonymni 18.07.19

Taky jsme si na zahradu koupili slunečník, abychom se alespoň trošku chránili před sluníčkem a musím říct, že jsme jej pořídili opravdu výhodně. Přes https://slevovykupon.net/…m-a-zahrada/ jsem totiž našel slevový kupon, díky kterému jsem jej měl o dost levnější.


Reagovat
Anonymni 20.06.22

My jsme doma vsadili raději na klasickou pergolu. Taky jsem se nejprve snažila rychle sehnat takhle velký slunečník, jelikož často sedíme venku s přáteli či rodinou, ale nepodařilo se mi to. Musím ale říct, že pergola je mnohem útulnější. Když se navíc nakoupil nějaký ten zahradní nábytek, bylo tam hned lépe.


Reagovat
zoink 09.08.22

Ahoj, my jsme pořídili slunečník s LED solárním osvětlením a na šířku má také 3 metry, líbilo se nám, že má i vysokou UV ochranu a lehce svítí i večer, což je moc příjemné. Předtím jsme také měli od známého z restaurace ten klasický a byl super, jen se nám moc nelíbila ta plachta no, tento vypadá mnohem lépe.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.