Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Zahradní stan pro děti?


Palas 22.08.19

Nemáte někdo tip na dětský stan, který je voděodolný? Nemyslím klasický stan na kempování, ale stan na hraní ideálně typu teepee apod. Chtěl bych, aby se děti měly v letních měsících kde zabavit a přitom byly na čerstvém vzduchu. Nejlepší by ale bylo, kdyby mohly ve stanu i přespat, nebo strávit čas v případě nějaké přeháňky apod. Líbí se mi dětské stany např. odsud https://i-mimi.cz/…detske-stany , ale žádný z nich není voděodolný. Případně nemáte tip na nějaký přípravek, který by se dal nanést na klasickou bavlnu a ta začala být odolná vůči dešti?


Reagovat
Anonymni 24.06.20

Obávám se, že něco takového jsem taky ještě neviděl. Většina těch dětských stanů právě nepromokavá není. Co jim koupit nějaký menší normální stan? Špatné nejsou například ani takové ty přístřešky, viz třeba https://www.sportcarp.cz/…-pristresky/ Ty nepromokavé jsou. :-)


Reagovat
Anonymni 30.06.20

Jojo, to s těmi přístřešky není špatný nápad. Já jeden takový před časem dětem taky koupil a hrozně se jim líbí. Jen teda já ho myslím kupoval tady https://armik.cz/ Podobných eshopů je ale u nás spousta.


Reagovat
Anonymni 08.07.20

Naše děti si zahradní stan vyloženě vynutily. Viděly to někde na internetu nebo v televizi a od té doby s tím nedaly pokoj. Nakonec jsme jim ho koupili. To, že jsme si na něj museli vzít půjčku zde https://www.ferovepujcky.cz/rychle-pujcky je samozřejmě nezajímá, oni mají o zábavu postaráno. :)


Reagovat
captchaOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.