Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Zahradní sušák na prádlo


goldenka
19.02.10
jaro se blíží a já si chci konečně pořídit sušák na prádlo, takový ten zahradní kolotoč a tak mě zajímá jakej máte vy a jak vám vyhovuje. Myslím tím velikost, upevnění, jestli to nějak neolízá a co je to za značku.děkuji za rady.....už mám plný zuby sušení prádla doma.

Anonymní
19.02.10
Máme Viledu www.zahrada-domacnost.cz a naprostá spokojenost.

Pája 01
20.02.10
My ho taky máme a jsem moc spokojená. Nevím teda značku protože jsme ho dostali. Ale je fakt dobrej na sušení venku.Doporučuji ho koupit.

Anonymní
20.02.10
Vejdou se mi na něj 4 pračky (náplň 7kg), to je asi taky podstatná informace, někdy bych potřebovala i větší. Ale to bych si asi musela natáhnout takové ty klasické šňůry, dva tři kilometry.

Pája 01
20.02.10
Jo já taky peru tak 4-5 praček a mám na 6kg prádla a mám tam ještě místo na tom sušáku. :wink:

nat77
22.02.10
Máme relativně levnou variantu z Hornbachu - do 1000 CZK, upevnění - manžel vyhrabal do trávníku jámu, tak 30x30 cm a násadu, do které se sušák vkládá, do ní zalil betonem, zvrchu posypal kačírkem. Násada je tmavozelená, plastová, má víčko, takže když nesuším, sušák ukládám do garáže, aby zahrádku nehyzdil. Časem to betonovo-kačírkové místečko hezký obrostlo trávou, takže teď už ho skoro není vidět, přesto je plně funkční.

Pro přidání příspěvku se přihlašte.