Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Zahradní sušák na prádlo

goldenka 19.02.10

jaro se blíží a já si chci konečně pořídit sušák na prádlo, takový ten zahradní kolotoč a tak mě zajímá jakej máte vy a jak vám vyhovuje. Myslím tím velikost, upevnění, jestli to nějak neolízá a co je to za značku.děkuji za rady.....už mám plný zuby sušení prádla doma. :kytka:

Reagovat
Anonymní 19.02.10

Máme Viledu http://www.zahrada-domacnost.cz/…k-na-pradlo/ a naprostá spokojenost.

Reagovat
Pája 01 20.02.10

My ho taky máme a jsem moc spokojená. Nevím teda značku protože jsme ho dostali. Ale je fakt dobrej na sušení venku.Doporučuji ho koupit.

Reagovat
Anonymní 20.02.10

Vejdou se mi na něj 4 pračky (náplň 7kg), to je asi taky podstatná informace, někdy bych potřebovala i větší. :lol: Ale to bych si asi musela natáhnout takové ty klasické šňůry, dva tři kilometry. :mrgreen:

Reagovat
Pája 01 20.02.10

Jo já taky peru tak 4–5 praček a mám na 6kg prádla a mám tam ještě místo na tom sušáku. :wink:

Reagovat
nat77 22.02.10

Máme relativně levnou variantu z Hornbachu – do 1000 CZK, upevnění – manžel vyhrabal do trávníku jámu, tak 30×30 cm a násadu, do které se sušák vkládá, do ní zalil betonem, zvrchu posypal kačírkem. Násada je tmavozelená, plastová, má víčko, takže když nesuším, sušák ukládám do garáže, aby zahrádku nehyzdil. Časem to betonovo-kačírkové místečko hezký obrostlo trávou, takže teď už ho skoro není vidět, přesto je plně funkční.

Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500