Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Zamezení přístupu dětem k zahradnímu náčiní


Anonymni 27.02.20

Zdravím, ráda bych se zeptala, jak zabezpečujete skříňky s chemikáliemi (hnojiva, postřiky) a zahradnickým nářadím proti dětem? Uvažuji o pořízení nějaké dětské pojistky na skříňky, která by zamezila přístupu syna do skříňky. Máte nějaké zkušenosti s touto od značky Tusunny – https://www.detskezabrany.cz/…i-3-ks-bila/ ? Silné chemikálie mám v horních poličkách, ale přeci jen jsou věci, které nejsou pro děti moc bezpečné, ale jinam se mi nevejdou. Jak to řešíte vy? Díky.


Reagovat
Anonymni 05.09.21

Zdravím, kolik vás vyšla vaše zahrádka tam peněz? To já jen, že se mi nápad mít pěknou zahrádku strašně zalíbil, ale od té doby co jsem si koupil počítač peněz z webu https://www.testino.cz/pocitacky-penez se mi nechce nic moc utrácet, protože by to počítač poznal a mě by se to nelíbilo. Předem děkuji za odpověď.


Reagovat
Anonymni 06.09.21

Vnukovi jsme to prostě vysvětlili a pak dali samozřejmě bezpečnostní zámek a pokud to jde, tak do místnosti s chemií zamykáme. :) Je to stejný jako když nechci, aby mi lezl do kanceláře, kde mám důležité papíry o investicích do zlata. Tak jsem ho prostě dvakrát vzal, vysvětlil mu, že za tyhle dveře nesmí a chápe to. :)


Reagovat
Anonymni 23.09.21

U nás prostě děti ví, kam na zahradu chodit nemají a kde jsou nebezpečné věci. Dodržují to. Myslím, že by je ani nenapadlo něco takového vymýšlet, abychom nějak více zamezovali přístup. Mají svůj hrací koutek se zahradním dětským nábytkem z https://www.bazar-zbozi.cz/…iste-019075/ a jsou spokojené a hodně si vyhrají. Jinak bych to asi řešila nějakým zahradním domkem se zámkem.


Reagovat
zoink 29.05.22

My máme všechny tyhle postřiky, chemikálie a další potřebné věci v garáži, kde holky nechodí, nebo jen minimálně a pod dohledem mě nebo manžela, doma máme schované v regálu úplně nahoře, aby se k tomu nedostaly, tam máme třeba i baterky, na to také pozor u malých dětí. Ještě máme jako součást zahradního nábytek úložnou bednu, ale ta se nedá nějak zamknout, možná existují nějaké se zámkem?


Reagovat
Anonymni 27.01.23

My jsme koupili prostě kvalitní https://www.jis.cz/plastove-dvere/ plastové dveře a ty nám děti jen tak neotevřou. Ony totiž nejsou tak silné ještě a také docela menšího vzrůstu. Někdy když se na ně koukám tak si říkám, jestli náhodou není lepší říct manželovi, že to nejsou jeho děti no..


Reagovat
Anonymni 26.02.23

My jsme s manželem, jakmile se nám narodily děti začali všechny pro ně nebezpečné věci zamykat. Na domácí chemii jsem si pořídila novou uzamykatelnou skříň. Dílnu kam manžel skladuje nářadí a parkuje sekačky, také zamykáme, aby si děti neublížily. Teď již trochu povyrostly, ale stále mohou k nářadí jen pod dozorem manžela.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.