Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Zamezení přístupu dětem k zahradnímu náčiní


Anonymni 27.02.20

Zdravím, ráda bych se zeptala, jak zabezpečujete skříňky s chemikáliemi (hnojiva, postřiky) a zahradnickým nářadím proti dětem? Uvažuji o pořízení nějaké dětské pojistky na skříňky, která by zamezila přístupu syna do skříňky. Máte nějaké zkušenosti s touto od značky Tusunny – https://www.detskezabrany.cz/…i-3-ks-bila/ ? Silné chemikálie mám v horních poličkách, ale přeci jen jsou věci, které nejsou pro děti moc bezpečné, ale jinam se mi nevejdou. Jak to řešíte vy? Díky.


Reagovat
captchaOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.