Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Zapuštěný bazén na zahradě


Anonymni 30.04.23

Nemáte tip od koho si nechat udělat zapuštěný bazén na zahradě? Já jsem si dělal takový menší průzkum na internetu a hodně lidí doporučuje například tuto firmu – https://www.albixon.cz/realizace/ Máte někdo osobní zkušenost? Nebo byste si realizaci bazénu spíše nechali udělat od někoho jiného? Díky moc za všechny odpovědi. :)


Reagovat
Anonymni 05.05.23

Osobní zkušenost teda nemám, ale soused od nich má bazén. Vypadá to skvěle. My máme jen takový ten obyčejný nafukovací. Pro naše rodinné koupání to ale bohatě stačí. I tak je s tím plno starostí. Hlavně pak s filtrací, čištěním a tak. Pravidelně je například potřeba měnit filtrační kartuše. To mi připomíná, že bych možná měl na léto zase objednat.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.