Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Zapuštěný venkovní bazén


janinkaz 26.05.07

Ahoj vševědky. Mám dotaz. Máte někdo doma (na zahradě) zapuštěný bazén? Dost teď nad ním uvažujeme a tak mě zajímají vaše zkušenosti a nápady. Teoreticky máme vybraný dva modely od Mountfieldu 1) http://www.bazeny-mountfield.cz/…e-boston.htm a 2) http://www.bazeny-mountfield.cz/…yne-ohio.htm , vždy ty větší míry. Máte někdo s Mountfieldem (nebo s někým jiným) zkušenosti a popř. fotky??? Předem moc děkuju, Jana :wink:


Reagovat
Re: janinkaz | klanovahana12222 25.11.16

Ahoj, také meme zapuštěný bazén a jsme s ním naprosto spokojeni :) Bazén jsme zakoupili od http://www.albixon.cz a je opravdu bezva :)


Reagovat
Re: janinkaz | hanaklanova 22.12.16

Dobrý den, my máme již druhým rokem venkovní zapuštěný bazén od firmy http://www.albixon.cz a rozhodně ho mohu jen doporučit :)


Reagovat
Re: janinkaz | Hana222 10.01.17

Dobrý den, my pořizovali bazén na jaře, je to asi nejvhodnější období. Máme bazén od http://www.albixon.cz a naši rodiče taky, a jsme všichni nadmíru spokojeni.


Reagovat
Re: janinkaz | Renata444 19.01.17

Mohu se zeptat ktery tvar od albixonu máte? A máte i ohřev vody?


Reagovat
Re: janinkaz | klanovahana12222 16.03.17

Dobrý den, my máme již druhým rokem venkovní zapuštěný bazén od firmy **** a rozhodně ho mohu jen doporučit :)

[male]edit admin – odstraněn odkaz[/male]


Reagovat
sslunicko 26.05.07

ahojky,my sice máme zapuštěný bazén,ale od Albionu. velikost 7×3,5×1,5m a bohatě stačí. ty vámi vybrané jsou fakt pěkné a hlavně obrovské. máme i zastřešení a to si myslím je to nejdůležitější. koupeme se od začátku dubna,teplotu máme momentálně 30stupnů a všechno to udělá to zastřešení.


Reagovat
janinkaz 26.05.07

Se zastřešením také počítáme, s tou komplet výbavou. Teď dorazil manžel domů a sdělil mi, že to co jsme vybrali je foliový bazén a že ten ne. Tak prý sklolaminátový. Jaký máte vy? Jo a prý počítal s rozměrem 8×5m, ne s tím, co já s jeho mamkou. No uvidíme. Ale určitě budu ráda o další přípěvky :wink:


Reagovat
sslunicko 26.05.07

máme od Albionu plastový. na ten sklolaminát jsme se byli také u mountfielda ptát,ale ta cena byla fakt děsivá a to byla jen za bazén a co potom zastřešení. i tak to se všema prácema vyšlo na nehorázné peníze,ale dnes si manžel lebedí v bazénu a pořád říká,že to je nejlepší vyhození peněz jaké kdy udělal.

mám tu na notesu jen jednu fotku ve výstavbě.

a jednu se zastřešením.


Reagovat
sslunicko 26.05.07

hmm,ale to bych musela umět vkládat fotky,že? :evil:


Reagovat
Lesina 27.05.07

Ssluníčko, stačí, když je umím vkládat já ;)

A bazén je úžasný!!! Taky by se mi líbil, ale ne dřív, než nám odrostou všechna dráčata a naučí se plavat… Takže nejdřív za čtyři roky… Asi bych se o ně bála…

Já teď také plánuji založit diskusi o bazénku – byli jsme u známých a ti měli kruhový laminátový bazének pro malé děti – no, něco super, protože ty nafukovací nemají u nás šanci na život… Jen si nepamatují, kde ho koupili a já nic nevygooglila :(

L.


Reagovat
janinkaz 27.05.07

sslunicko, bázen je pěkný. Včera jsme dlouho brouzdali na netu a buď to bude nějaký od Mountfieldu nebo od toho Albionu (pokud teda ještě nenarazíme na jiné dobré výrobce). Každopádně jsme se shodli, že menší velikost než jak jsem psala ty skoro 11ti metrové. Buď zhruba 5×8m nebo 3,5×7. Vy máte hloubku 1,5 metru, viď ? Ten Albion má jen takovéhle hloubky, hlubší ne. Mounfield má i hlubší (ale nevychvaluji ho) a rozdělené na mělkou a hlubokou část. Vybrali jsme tenhle http://www.bazeny-mountfield.cz/…baltimor.htm (216 340,–) ale bůhví, jestli to nebude jiný :roll: :wink:


Reagovat
Sati 28.05.07

Přesunuji téma do zahrady – tam se zahradní bazén hodí více než do domácnosti, jo? S.


Reagovat
janinkaz 28.05.07

Jo jo, tápala jsem kam to dát. Díky moc :wink:


Reagovat
sslunicko 28.05.07

Ten,co jste vybrali opravdu není špatný. My šli do Albionu,protože moji rodiče ho od nich mají už 5let a jsou spokojeni. Ta hloubka nám bohatě stačí i na šipky je to v pohodě.

ta cena toho,co jsi poslala je dost velká. nám nejvíc peněz spolklo zastřešení. chtěli jsme,aby se pod ním dalo chodit,aby se dal v pohodě využívat zavřený,když není zrovna super počasí. máme tam sezení,takže se svlékám až tam a je to fajn. koupeme se od 2dubna,tak jsme zvědavá,jak dlouho. ¨¨

Moje mamča si pořídila jěště tepelné čerpadlo,tak uvidíme,jak bude efektivní a možná do něj příští rok půjdeme také.

Jinak,co se Albionu týče,jsem moc spokojená s jejich servisem. Je to rychlé,spoleh­livé,fakt super.

Ted o víkendu jsme se koupali s naší Kačkou a moc se jí to líbilo.

Lesino,moc díky za vložení fotek.


Reagovat
Lesina 28.05.07

Jéé, vidíte, já si ani toho, že je to v domácnosti nevšimla – příliš mě zaujalo o čem to je a ne kde to je ;) Sati, díky :)

L.


Reagovat
Bajbic 02.11.11

Výdycky jde o to, jak budeš takový bazén využívat a hlavně jaké jsou tvé finančí možnosti :think: My máme zapuštěný bazén už několik let a pokud můžu radit, tak si k němu pořiď i zastřešení, výrazně to prodlužuje domu, kdy se dá bazén používat :palec:


Reagovat
dannna0 02.02.16

My jsme uvažovali nad vířivkou od této společnosti http://www.albixon.cz


Reagovat
alenna8 02.02.16

Ahoj vy by jste nám radili spíše bazén nebo vířivku?


Reagovat
evženna 02.02.16

Určitě jděte do ní! Už je na trhu 25 let a my jsme z ní byli úplně paf!


Reagovat
leaa78 27.02.16

Ahojky přesně si to nepamatuju, ale měli jsme našetřených 150 tisíc a ještě nám zůstalo..


Reagovat
Re: leaa78 | julkka 27.02.16

Ahojky jo to by se mi moc líbilo, za kolik jste si pořídili bazén?


Reagovat
wenna 28.02.16

Tak to by docela šlo, mě teď bude kočit liška, tak bych to určitě uplatnila.


Reagovat
emilla 28.02.16

Ahojky slíbili jsme dětem za vysvědčení bazén, pokud budou mít samé jedničky obě pololetí!


Reagovat
maja787 31.03.16

Jaký bazének plastový nebo skolaminát?


Reagovat
mrkvičak 31.03.16

Ahoj za mě určitě plastovýý bazének ;)


Reagovat
lenna6789 31.03.16

Jééé moc děkuji za doporučení, určitě je to super typ ;) a u jaké společnosti???


Reagovat
beatta88 15.05.16

My jsme se rozhodli pro společost Albixon a nelitujeme toho


Reagovat
maartta 16.05.16

Ahoj to je dobře, taky jsme se s němi už spojili a vyšli nám ve všem vstříci a poradili, byi ochotní..


Reagovat
hnna5555 16.05.16

To moc ráda slyším s takovou společností se spolupracuje úplně jinak, na čem všem jste se domluvili?


Reagovat
janicca99 23.06.16

Jak jste na ně vůbec přišli? Nebo kdo vám dal doporučení?


Reagovat
alenna77 23.06.16

Znáte tuto společnost? Já jsem o ní slyšela po prvé, ale musím, říci, že mě jejich sortimet velice zaujal…


Reagovat
Libuda45 22.07.16

Trošku odbočím, bazén už máme a nyní sháníme levné zastřešení, koho byste na to doporučili? Dostali jsme doporučení na Alupo, jedná se o menší firmu, která prý vyrábí kvalitně a přitom za rozumnou cenu. Nebo vyzkoušet někoho jiného?

[male]Edit admin – odkaz[/male]


Reagovat
Hynek255 23.01.17

Máte někdo krytý bazén? Minulý rok jsme vybudovali zapuštěný bazén a uvažujeme nyní o jeho krytí. Máte někdo vybudován krytý bazén? Díval jsem například takové krytí jako mají v letáku Mountfieldu , ale nevím zrovna mi to nepřijde nějak extra estetické. Jak jste řešili krytí vy?


Reagovat
stela104 23.01.17

My mame od albixonu prelivovy bazen. Teda jestli byl dotaz kladen na toto. Jinak s jejich sluzbami co se tyce realizace i servisu jsme byli moc spokojeni.


Reagovat
Jerabina50 24.01.17

Co to znamena prelivovy bazen? My mame od albixonu jen zahrani sprchu :D


Reagovat
Malinka7 28.01.17

Taky jsme pořizovali my tedy od albixonu, byli jsme se kouknout i jinde ale ta kvalita nebyla taková, byly tam výstupky kde by se mohli děti zranit nebo nenabízeli zastřešení, manžel si nás až tak rozmazlil že pořídil keramický povrh a máme tam slanou vodu a o tom se mi jenom mohlo zdát.. ani jsem nevěděla že to jde, v létě k nám všichni jezdí a je to takové příjemné, poválet se s ostatníma v bazenu


Reagovat
Robinson111 01.02.17

Ahojte.. o tom mi ani nemluvte..bud ty bazeny vypadají nic moc jak říkáte nebo zase předražené…ted jsme koukali na bazeny od mountfieldu a neměli moc zabezpečený přístup do filtrace, což mě trochu děsí když mám doma děti..na albixon jsem ještě nekoukala, to napravím… slanou vodu bych taky celkem ráda, má ji známá a je spokojena a chválí si to.


Reagovat
aduska25 11.02.17

Taky jsme nad zapuštěným bazénem docela dlouho uvažovali, ale vzhledem k tomu, že ho využívají hlavně děti jsme nakonec koupili jednoduchý **** a jsem za to ráda. Sice je pravda, že krásný zapuštěný bazén ideálně v terase by byl hlavně na pohled někde jinde, ale to i cenově. Pro blbnutí dětí jsou tyhle nadzemní bazény úplně dostačující a mají prostě úžasný poměr cena / výkon.

[male]edit admin – odstraněn odkaz[/male]


Reagovat
Janys22 16.03.17

Dobrý den, my máme zapuštěný krytý bazén od http://www.izoplast.cz a jiný bychom nechtěli. Dříve jsme měli jen takový nafukovací, ale to se s tímhle nedá srovnat. Děti si ho užijí a pro leto je to skvělá věc.


Reagovat
fantomek 03.04.17

Ahoj, my jsme se rozhodli pro skimmerový bazén – ovál. Máme ho druhým rokem doma a jsme zatím velice spokojeni. Zatím společnost ALBIXON nezklamala :)


Reagovat
Zahradnik 2 06.04.17

Dvakrát koupený bazén Bestway se vždy po dvou sezónách rozpadl. Začal praskat horní nafukovací límec! Už nikdy víc. :poblion: Píšou o tom i tady – recenze bazénu Bestway


Reagovat
marty svoboda 10.05.17

My jsme pořizovali před třemi lety laminátový bazén (konrétně tenhle https://www.bazeny-relax.cz/…zen-malorka/ a spokojenost, firma instalovala rychle a prý to vydrží přes 50 let. Tak uvidíme :potlesk:


Reagovat
marty svoboda 10.05.17

Takhle to vypadá :lol: :lol:


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500