Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Zasaď strom


miceng 16.06.11

dobrý den, chci se zeptat, narodila se mi dcerka, a chci pro ni zasadit strom. Který by jste mi doporučili a proč? děkuji za radu, marně zatím pátrám po nějakém..


Reagovat
60 16.06.11

tak já bych určitě zasadila ,Lípu,krásně voní a dlouho žije :potlesk:


Reagovat
miceng 17.06.11

děkuji za nápad. kouknu se se, jen mám pocit, a to jsem zapomněla uvést, že lípa je docela alergen. můj muž je alergik a tak bych ráda něco ne příliš kvetoucího. ještě jednou děkuji za odpověd. :lol:


Reagovat
Anonymni 13.12.20

S manželem jsme dostali od mého otce lípu, jako svatební dar. Byl to krásný dárek, ale táta asi nedomyslela přepravu. Nakonec jsme to vyřešili tak, že jsme si pronajali dodávku od této firmy: https://dodavky.online/ a tou jsme stromeček převezli k nám na zahradu.


Reagovat
Anonymni 24.01.21

Zdravím, já jsem také chtěla před měsícem zasadit strom, ale zjistila jsem, že nemám vůbec žádné nářadi pro zahradu… Takže jsem musela využít strejdu googla a musela jsem něco pohledat :-) Tak jsem zalezla na tuto stránku zde – www.naradinazahradu.cz/ a pořídila si nějaké to nářadí a konečně si mohla zasadit svůj strom…


Reagovat
Anonymni 12.05.23

Dobrý den, určitě bych vám doporučil hlavně to, abyste si minimálně na první rok dali kolem stromu králičí pletivo. Je to především proto, že zákon schválnosti říká, že jakmile vysadíte cokoliv nového živého na zahradu, tak se objeví nějaký škůdce nebo zaběhlý zajíc, který vám to okouše. A to klidně i když bydlíte v zástavbě rodinných domů.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.