Diskuze

Projekty a realizace zahrad, zahradní architekti

Zastřešení pergoly


Anonymni 29.05.22

Zdravím. Chystám se nejspíš někdy během června pustit do stavby pergoly a řeším jak to udělat se zastřešením. Nemáte nějaké tipy? Někde jsem četl, že dobrý by byl polykarbonát, ale do toho se mi moc nechce. Přemýšlím spíš nad plechovou střechou. V tomto ohledu mě dost zaujaly střechy a okapy Satjam. Teď ale jestli by něco takového bylo na pergolu vůbec vhodné. Co myslíte?


Reagovat
Anonymni 26.05.23

Taky máme na pergole plechovou střechu a úplně v pohodě. Jediné co, že když prší, tak je to hodně slyšet, ale to v pergole nevadí. Na dům bych si plechovou střechu nedal, ale do pergoly v pohodě. Alespoň jsem nemusel dávat tak masivní trámy. Ono se to nezdá, ale i tak bylo na pergole tolik šroubů a matiček, že bych to snad ani nespočítal :-D .


Reagovat
Anonymni 20.09.23

My máme vyzděnou pergolu, přes zdi hozené trámy a latě a na tom tašky a paráda. Neprší dovnitř a ještě vypadá pergola u domu pěkně. Nechtěla jsem na střechu plech nebo nějaký makrolon atd. Teď máme další dilema, a to jaký vybrat nábytek. Mně se líbí umělý ratan a manželovi dřevěný nábytek. Už jsme koukali na https://www.avenberg.cz/…adni-nabytek , ale já mám strach, že budeme muset nábytek přetírat a na zimu uklízet. Máte někdo v pergole dřevěný nábytek? Je náročný na údržbu?


Reagovat
Anonymni 15.11.23

Taky jsem to teď dělal a teda musím říct, že v tomhle počasí už je to fakt za trest. Ale chtěl jsem to stihnout alespoň do konce roku. No, každopádně bez bandáže by to fakt nešlo, protože bych asi nevydržel s koleny. A to si jinak myslím, že jsem v docela dobré fyzické kondici.


Reagovat
samkumar10090 21.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.