Diskuze

Projekty a realizace zahrad, zahradní architekti

Zastřešení pergoly


Anonymni 29.05.22

Zdravím. Chystám se nejspíš někdy během června pustit do stavby pergoly a řeším jak to udělat se zastřešením. Nemáte nějaké tipy? Někde jsem četl, že dobrý by byl polykarbonát, ale do toho se mi moc nechce. Přemýšlím spíš nad plechovou střechou. V tomto ohledu mě dost zaujaly střechy a okapy Satjam. Teď ale jestli by něco takového bylo na pergolu vůbec vhodné. Co myslíte?


Reagovat
Anonymni 26.05.23

Taky máme na pergole plechovou střechu a úplně v pohodě. Jediné co, že když prší, tak je to hodně slyšet, ale to v pergole nevadí. Na dům bych si plechovou střechu nedal, ale do pergoly v pohodě. Alespoň jsem nemusel dávat tak masivní trámy. Ono se to nezdá, ale i tak bylo na pergole tolik šroubů a matiček, že bych to snad ani nespočítal :-D .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.