Diskuze

Typy zahrad a zahradní architektura

Zastřešení terasy


Anonymni 19.12.22

Ahoj chtěl bych se na něco zeptat. Neřešil tu někdo z vás v poslední době zastřešení terasy? Jde mi hlavně o to, aby se na terase dal přes léto trávit čas i v nepříznivém počasí. Přemýšlel jsem jestli tam vybudovat nějaký pevný přístřešek nebo raději zvolit nějakou markýzu. Nedávno jsem například narazil na https://www.t-shade.cz/markyzy/ a ti nabízí markýzy proti dešti. Co si o tom myslíte?


Reagovat
archernancy 21.12.22

maybe you can go retro goal to have dealt with terrace roofing recently


Reagovat
Anonymni 01.02.23

Náš soused má terasu zastřešenou pomocí markýzy a je to super. Nevím teda jestli je i proti dešti, ale před sluncem chrání určitě. Právě k němu přes léto chodíme na grilovačky. Má tam i parádní gril Avenberg, viz https://www.avenberg.cz/…drevene-uhli Musím se přiznat, že jsem začal přemýšlet, že bych si nějaký takový také pořídil.


Reagovat
Anonymni 16.02.23

Zkuste tyto citáty o lásce: https://deelay.cz/…-za-to-znat/


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.