Diskuze

Typy zahrad a zahradní architektura

Zastřešení terasy


Anonymni 19.12.22

Ahoj chtěl bych se na něco zeptat. Neřešil tu někdo z vás v poslední době zastřešení terasy? Jde mi hlavně o to, aby se na terase dal přes léto trávit čas i v nepříznivém počasí. Přemýšlel jsem jestli tam vybudovat nějaký pevný přístřešek nebo raději zvolit nějakou markýzu. Nedávno jsem například narazil na https://www.t-shade.cz/markyzy/ a ti nabízí markýzy proti dešti. Co si o tom myslíte?


Reagovat
archernancy 21.12.22

maybe you can go retro goal to have dealt with terrace roofing recently


Reagovat
Anonymni 01.02.23

Náš soused má terasu zastřešenou pomocí markýzy a je to super. Nevím teda jestli je i proti dešti, ale před sluncem chrání určitě. Právě k němu přes léto chodíme na grilovačky. Má tam i parádní gril Avenberg, viz https://www.avenberg.cz/…drevene-uhli Musím se přiznat, že jsem začal přemýšlet, že bych si nějaký takový také pořídil.


Reagovat
Anonymni 16.02.23

Zkuste tyto citáty o lásce: https://deelay.cz/…-za-to-znat/


Reagovat
Anonymni 24.07.23

I went to many websites, but none of them had a music player for songs. @drift boss


Reagovat
Anonymni 21.12.23

My terasu ještě zastřešenou nemáme, tak budu ráda za každý tip :-) . Chtěli jsme to letos nechat udělat, ale nějak jsme to nestihli… Máme akorát krytý bazén od https://www.albixon.cz/bazenove-sety/ , tak leda, že bychom z něj vypustili vodu a seděli jsme v prázdném bazénu místo na terase :-D .


Reagovat
Beatum 21.12.23

Welcome to Best Original Rudraksha , your ultimate destination for authentic and high-quality Rudraksha beads. At Best Original Rudraksha in Beautum, we believe in the power of Rudraksha beads to bring peace, balance, and spiritual well-being to your life.Our mission is to provide genuine and ethically sourced Rudraksha beads to individuals seeking a deeper connection with themselves and the divine. We understand the sacred significance of Rudraksha beads in various spiritual practices and strive to make these powerful tools accessible to all.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.