Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Zastříhávání Weigelie a Goji


mína77 10.04.12

Chci se zeptat kdy a jak zastříháváte Weigelii a jestli nějak stříháte Goju. Ohledně Weigelie jsem se teď nějak dočetla, že se mají sestříhnout z jara starší výhony, ale jak poznám, které jsou starší, všechny mi přijdou stejné.


Reagovat
Petr1984 23.08.12

Zde najdete lekařský výzkum GOJI: http://serumbudoucnosti.cz/…ka-goji.html


Reagovat
Re: Petr1984 | Anonymni 21.05.20

Díky za odkaz. :) To se hodí. O tom, jak je goji zdravé vím už dlouho, ale abych pravdu řekl, tak mně bohužel tolik nechutná. Snažím se ho do sebe tedy dostávat alespoň v podobě doplňku stravy. Mám tady tento https://imunity2go.harmonelo.shop/…o-life-d512/ a musím říct, že zatím naprostá spokojenost. :)


Reagovat
muškatek 23.08.12

Weigelii stříhám po odkvětu, teď už kvete podruhé.


Reagovat
Anonymni 16.05.22

I respect this article for its well-informed substance and superb phrasing. I got so engaged with this material that I was unable to quit perusing. I'm intrigued by your work and ability. Click on below to enjoy fun with me http://www.mahisharmaescorts.com/…services.php


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.