Diskuze

Ovocné stromy

Zasychání, hnědnutí pupenů na hrušni


moje bota 27.07.15

Letos jsem vysadil dvě hrušně. Při prvním rašení pupenů mi hlavní pupeny krátce po vyrašení(ještě před rozvinutím lístků)začali z okrajů hnědnout až celé zaschly a odpadly. Později vyrašily záložní pupeny a ty zhnědly jen trochu, ale prorazily a stromky normálně rostly. Protože měly velké přírůstky, koncem června jsem na jednom stromku zakrátil výhony a opět stejný problém, hlavní pupen, který se na konci zakrácení začal rozvíjet začal hnědnout. Neví někdo co to může být a čím to léčit? Jo a o stromy se starám, hnojím a zalévám je, takže suchem to není. Díky.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.