Diskuze

Balkonové rostliny

Zasychání květů muškátu


Anonymni 09.08.17

Ahoj prosím o radu. Mám na zahradě a na balkonech přes 40 rostlinek muškátů, všechny krásně rostou, květou. U jedné jediné si nevím rady. Na jaře kvetla super. Teď už cca měsíc a půl rostou jen listy, rostlina je hustá, listy krásné, ale jakmile vyraší stonek s květy, tak ještě ty maličké poupata jakoby z nich rašilo takové bílé chmíří a celý stonek i s květy zaschne. Nikdy jsem se s tím nesetkala, nevíte někdo co to je ? Děkuji!!


Reagovat
Anonymni 09.06.22

Zaléváte je? Ne, teď si dělám samozřejmě srandu. Na téma usychání květin jsou plné databáze knih o floristice a pěstování. Konkrétně muškátům se věnují asi tři zahradnické knihy, které mám doma. To, co popisujete vy, s tím jsem se, přiznám, ještě nesetkal. Zkusil bych třeba využít rady pana Větvičky v Receptáři. ;-)


Reagovat
Anonymni 17.06.22

A relaxing body massage is essential for peaceful moments. Prostitues Lahore If you want to know about the different benefits of our body massage services, then here is a list you should go through. Cheap Call Girl Enjoying sensuous body massage services offered by our kinky call girls in Lahore will help you with the following benefits. visit our website:- https://oobbenlahore.com/


Reagovat
Anonymni 17.06.22

They are extremely friendly and understand what their clients need. Pakistan Sex Girls Some of the clients may look for a beautiful companionship, while other clients may look for other exciting features and thrill. Sexy Prostitues Whatever it is, our high-profile Karachi escort will always keep your intrigued and excited for more and more enjoyment. visit our website:- https://oobbenkarachi.com/


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.