Diskuze

Volné diskuse

Zatemňovací závěsy vs. žaluzie


Anonymni 15.04.21

Zařizujeme byt a já bych ráda volila zatemňovací závěsy kvůli pěkným designům https://www.goldea.cz/…ovaci-zavesy Nebo jsou žaluzie praktičtější?


Reagovat
Anonymni 25.05.21

Záleží, co od toho očekáváš. Žaluziemi si například přistíníš, občas jsou schopné nahradit záclony. Venkovní žaluzie zatemní 100% a ještě izolují byt od venkovního hluku. Zatemňovací závěsy jsou většinou demi-out, tedy neposkytují 100% zatemnění a nepřistíníš si s nimi. My je máme třeba v ložnici a když z naší čalouněné postele koukám z okna ven, občas si přeji, abychom měli i záclony :D :D


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.