Diskuze

Volné diskuse

Zatemňovací závěsy vs. žaluzie


Anonymni 15.04.21

Zařizujeme byt a já bych ráda volila zatemňovací závěsy kvůli pěkným designům https://www.goldea.cz/…ovaci-zavesy Nebo jsou žaluzie praktičtější?


Reagovat
Anonymni 25.05.21

Záleží, co od toho očekáváš. Žaluziemi si například přistíníš, občas jsou schopné nahradit záclony. Venkovní žaluzie zatemní 100% a ještě izolují byt od venkovního hluku. Zatemňovací závěsy jsou většinou demi-out, tedy neposkytují 100% zatemnění a nepřistíníš si s nimi. My je máme třeba v ložnici a když z naší čalouněné postele koukám z okna ven, občas si přeji, abychom měli i záclony :D :D


Reagovat
Anonymni 07.03.23

Doporučila bych z vlastní zkušenosti si hned po nastěhování nechat namontovat žaluzie do plastových oken. Bez nich totiž nebudete schopni ve větším městě ani usnout. Je to sice takové dočasné řešení, ale člověk by se neměl nechat vzdát ani malého množství spánku, no vážně.


Reagovat
Anonymni 01.06.23

Ty zatemňovací závěsy si musím co nejdřív koupit do ložnice. Přes zimu to nebyl takový problém, ale jak je teď brzy světlo, tak mi do ložnice svítí snad už v 6 ráno. Problém to bude hlavně přes léto, kdy s tím bude spojené i vedro. Jinak už mám ale konečně ložnici podle svých představ. Toto je snad jediný detail. Dokonce i matrace, kterou jsem si před pár týdny koupil tady mi naprosto vyhovuje.


Reagovat
Anonymni 09.07.23

My máme na oknech „obyčejné“ římské rolety , přes které světlo normálně prochází, ale slunce je neprosvítí. Asi bych zešílela, kdybych zatáhla rolety a byla tu úplná tma. Ne, že bych se tmy bála, ale není mi příjemné, když nevidím na krok a musím si pořád svítit :-) .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.