Diskuze

Volné diskuse

Zatemňovací závěsy vs. žaluzie


Anonymni 15.04.21

Zařizujeme byt a já bych ráda volila zatemňovací závěsy kvůli pěkným designům https://www.goldea.cz/…ovaci-zavesy Nebo jsou žaluzie praktičtější?


Reagovat
Anonymni 25.05.21

Záleží, co od toho očekáváš. Žaluziemi si například přistíníš, občas jsou schopné nahradit záclony. Venkovní žaluzie zatemní 100% a ještě izolují byt od venkovního hluku. Zatemňovací závěsy jsou většinou demi-out, tedy neposkytují 100% zatemnění a nepřistíníš si s nimi. My je máme třeba v ložnici a když z naší čalouněné postele koukám z okna ven, občas si přeji, abychom měli i záclony :D :D


Reagovat
Anonymni 07.03.23

Doporučila bych z vlastní zkušenosti si hned po nastěhování nechat namontovat žaluzie do plastových oken. Bez nich totiž nebudete schopni ve větším městě ani usnout. Je to sice takové dočasné řešení, ale člověk by se neměl nechat vzdát ani malého množství spánku, no vážně.


Reagovat
Anonymni 01.06.23

Ty zatemňovací závěsy si musím co nejdřív koupit do ložnice. Přes zimu to nebyl takový problém, ale jak je teď brzy světlo, tak mi do ložnice svítí snad už v 6 ráno. Problém to bude hlavně přes léto, kdy s tím bude spojené i vedro. Jinak už mám ale konečně ložnici podle svých představ. Toto je snad jediný detail. Dokonce i matrace, kterou jsem si před pár týdny koupil tady mi naprosto vyhovuje.


Reagovat
Anonymni 09.07.23

My máme na oknech „obyčejné“ římské rolety , přes které světlo normálně prochází, ale slunce je neprosvítí. Asi bych zešílela, kdybych zatáhla rolety a byla tu úplná tma. Ne, že bych se tmy bála, ale není mi příjemné, když nevidím na krok a musím si pořád svítit :-) .


Reagovat
Anonymni 04.01.24

No tak teď mně ale mluvíte z duše, také jsem zrovna manželovi říkala že bychom si už určitě měli něco pořídit na okna aby se nám lépe spalo. On furt že to není potřeba, tak jsem prostě zašla na internet a jedny okenní rolety objednala bez jeho svolení.


Reagovat
garryy 18.01.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
garryy 18.01.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat
Anonymni 26.03.24

My jsme vyzkoušeli různé rolety a s žádnými jsme nebyli spokojení, tak jsme si koupili klasické závěsy a ty jsou prostě nejlepší. Taky na nich bylo krásně vidět, jak nám okny dovnitř táhne, takže manžel musel koupit nové těsnění do oken a okna přetěsnit a už se závěsy ani nehnou :-) .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.