Diskuze

Volné diskuse

Zateplení domu


Anonymni 29.06.23

Dobrý den, potřeboval bych poradit někoho v okolí Pardubic, kdo by mi udělal dobrý návrh zateplení. Jde mi o to, že bych nerad zateploval kompletně. Viděl jsem video o tom, že termodiagnostika budov dokáže vytvořit základ pro právě takový projekt. Tak si říkám, že bych do toho šel. Je zbytečné zateplovat třeba zeď, která je na jih, že?


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 13.05.24

Rozhodně to není zbytečné. Je potřeba zateplit celý dům. Jednak by to divně vypadalo a pak jižní strana je potřeba zateplit i kvůli slunci v létě. zateplování fasád chrání dům v zimě před mrazem a v létě před horkem. Těch ušetřených pár tisíc za nezateplení jedné zdi by se ti v budoucnu hodně vymstilo.


Reagovat
Anonymni 29.06.23

Zdravím vás, připojím se k dotazu, také mě to zajímá. Budeme teď předělávat okna a prostě zateplovat, tak by se mi hodila nějaká fajn firma, která by vytvořila projekt a eventuálně zajistila i subdodavatelské služby. Peníze na to máme díky tomu, že dělám investice do půjček přes julu.cz/investment-offer/ , takže nejde ani tak o kapitál jako o tu lidskou sílu. Díky za všechny tipy! :)


Reagovat
Anonymni 10.07.23

Dobrý den, nevím přesně, jak se tam firma jmenuje. Ale sídlí v Medlešicích. Nicméně i dojedou. Dělají projekty, samotnou realizaci a zvládají i práce ve výškách, takže vlastně nemusíte hnout prstem, když nechcete. Sousedovi to dělali a byli to fakt profíci. Navíc ta parta, co byla u něj, byli i fajn chlapi, kteří po sobě všechno uklidili a tak. :)


Reagovat
Anonymni 14.07.23

Zdravíčko, heleďte vezměte si někoho, kdo bydlí prostě ve vašem okolí. Vždycky to vyjde lépe a pak třeba přeprava palet s materiálem vyjde i lépe. Nemá smysl tahat někoho přes půl republiky jen proto, že ušetříte pár korun na práci. Vyplatí se to pak i s potenciálním ohledem na případné reklamace.


Reagovat
ruhi999 25.07.23

Wanna fun then try wordunscrambler puzzle game I am here to enjoy this game free and online.


Reagovat
Anonymni 26.07.23

Jako asi to budete mít docela těžké, protože co jsem tak koukal, tak dneska ty materiály jsou fakt drahé. Doufám, že máte doma nějaké zlato po babičce, abyste ho mohl prodat a tím tu investici zafinancovat. Přeji hodně štěstí. :) Každopádně se mi líbí ten přístup, který k tomu volíte. Je to hodně opatrné, je vidět, že si o tom hodně zjišťujete. :-)


Reagovat
Anonymni 09.08.23

[whatsapp: +1(646)655–8021] Buy 100% undetectable counterfeit money grade A, Blacknotes cleaning and SSD Chem solution. website: https://www.credibledocumentsonline.com/…otes-online/ Meet us face to face and do nice business. We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable Counterfeit Banknotes, with over a billion of our products circulating around the world. We supply only original high-quality counterfeit currency NOTES to all countries worldwide.THESE BANKNOTES ARE HIGHLY INDISTINGUISHABLE TO THE TOUCH AND FEEL OF THE HANDS AND LOOK OF THE NAKED EYES. THIS MONEY CARRIES INDIVIDUAL SERIALS AND BYPASS ALL SECURITY TEST INCLUDING UV- LIGHT AND IODINE COUNTERFEIT PEN MARKER. We offer high quality counterfeit NOTES for the following currencies;

EUR – Euro USD – US Dollar DNR – DINAR GBP – British Pound INR – Indian Rupee AUD – Australian Dollar CAD – Canadian Dollar AED – Emirati Dirham ZAR – Rand CHF – Swiss Franc CNY – Chinese Yuan Renminbi MYR – Malaysian Ringgit THB – Thai Baht

website: https://www.credibledocumentsonline.com/…otes-online/ email: credibledocumentsonline@gmail.com whatsapp: +1(646)655–8021

https://www.credibledocumentsonline.com/…ills-online/ https://www.credibledocumentsonline.com/…ills-online/ https://www.credibledocumentsonline.com/…t-aud-bills/ https://www.credibledocumentsonline.com/…ian-dollars/ https://www.credibledocumentsonline.com/…nd-sterling/

SHIPPING:

  1. I shall send it during 3 business of days after reception of your payment.
  2. I SHIP INTERNATIONALLY (WORLDWIDE).
  3. I send Registered AIR MAIL (with Tracking Number)
  4. The delivery of item usually takes up to 5 working days due the slow postal services and strict custom clearances.

website: https://www.credibledocumentsonline.com/…otes-online/ email: credibledocumentsonline@gmail.com whatsapp: +1(646)655–8021

Buy real driving licence from as little as 600 Euros. whatsapp: +1(646)655–8021 in 3 weeks you will have the document but you can start driving in 7 days as soon as we email you the copy. website: https://credibledocumentsonline.com/…ense-online/ Get EU driving license and then swap to UK, US, Canadian, Australian or other! Are you going to be disqualified? Medical renewal coming up? Have you failed your test because of nerves on the day? Have you been convicted of traffic offences where the judge has unfairly taken your licence away? Have you reached the age when you have to retake your test? Do you want to have more categories on your licence? Ride a motorcycle for example or become a truck driver? Get a EU driving licence from as little as 600 Euros, in 3 weeks you will have the document but you can start driving in 7 days as soon as we email you the copy of the confirmation from the foreign government that the new CLEAN licence is being prepared.

BUY PASSPORT, ID CARD, SSN, IELTS, TOEFL website: https://credibledocumentsonline.com/…ense-online/ How to get a drivers license online. contact on whatsapp:: +1(646)655–8021 https://www.credibledocumentsonline.com/…orts-online/

We are specialists in the production of real database registered novelty passports, Driver's License, ID Cards, Residence Permit, SSN, Full Citizenship Package, Diploma's, IELTS / TOEFL, Certificates and many more in which we record all information about the client in the supposed database system. Everything is real, and the client without problems uses the document legally. We make it easier for everyone to acquire a registered international passport, driver's license and more regardless of where you are from. website:

whatsapp contact: +1(646)655–8021 email: credibledocumentsonline@gmail.com

BUY CLONED CREDIT CARDS ONLINE WITH PIN (BUY CC CARDS) https://www.credibledocumentsonline.com/…ards-online/ VALID DUMPS, WESTERN UNION TRANSFERS,CASHAPP TRANSFER, ZELLE TRANSFER, PAYPAL TRANSFER, VENMO TRANSFER, BANK ACCOUNT LOGIN. whatsapp contact: +1(646)655–8021 https://www.credibledocumentsonline.com/…ards-online/

whatsapp contact: +1(646)655–8021 email: credibledocumentsonline@gmail.com

https://www.credibledocumentsonline.com/…ne-with-pin/ https://www.credibledocumentsonline.com/…ards-reddit/ https://www.credibledocumentsonline.com/…rd-for-sale/ BUY DRIVER'S LICENSE ONLINE https://credibledocumentsonline.com/…ense-online/ BUY ASIAN PASSPORT ONLINE https://www.credibledocumentsonline.com/…orts-online/ BUY OCEANIA PASSPORT ONLINE https://www.credibledocumentsonline.com/…port-online/ BUY EU PASSPORT ONLINE https://www.credibledocumentsonline.com/…orts-online/ APPLY FOR TRAVEL VISA ONLINE https://www.credibledocumentsonline.com/…visa-online/ BUY RESIDENCE PERMIT ONLINE https://www.credibledocumentsonline.com/…mits-online/ BUY REAL ID CARD ONLINE https://www.credibledocumentsonline.com/…l-id-online/ BUY REAL SSN CARD ONLINE https://www.credibledocumentsonline.com/buy-ssn-online/ BUY IELTS AND TOEFL WITHOUT EXAMS https://www.credibledocumentsonline.com/…oefl-online/ BUY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES ONLINE https://www.credibledocumentsonline.com/…otes-online/ BUY REAL BANK STATEMENTS https://www.credibledocumentsonline.com/…ents-online/ BUY CLONED CREDIT CARDS ONLINE https://www.credibledocumentsonline.com/…ards-online/ BUY REAL DOCUMENTS ONLINE https://www.credibledocumentsonline.com/documents/ BUY REAL PASSPORT ONLINE https://www.credibledocumentsonline.com/…orts-online/


Reagovat
Anonymni 28.08.23

Mě by hrozně zajímalo jak moc náročná je vlastně ve skutečnosti stavba roubenek oproti běžným domům. No tak si to představte jaké by to bylo tam bydlet. Byly by to nižší náklady a vlastně by se člověk stal ještě tak trošku zajímavým v něčem dřevěném, nemám pravdu?


Reagovat
Anonymni 14.05.24

Dobrý den, tohle je zajímavé téma, škoda těch reklam. Mě by zajímalo, jak by se do této konstrukce dala zakomponovat lokální rekuperace. Respektive ta otázka zní, zda to vůbec jde? Já si myslím, že nějak určitě musí. Ale zatím jen zjišťuji informace na internetu před stavbou, tak se ptám.


Reagovat
Anonymni 15.05.24

Zajímavá debata o zateplení, fakt se mi hodně líbí. :) Ale jako v rámci toho bych ještě doporučil digitální manometry pro měření tlaku, protože jsem se setkal třeba i s tím, že někde v horách a na samotě řešili zateplení, ale ve finále jim málo topila kamna. Zní to bizarně, ale je to tak.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.