Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Závěsné křeslo Brasil - na zahradu

Anonymní
04.03.10
Ahoj, máte někdo "tohle křeslo": www.nejenprokluky.cz na zahradě, tedy ve venkovních podmínkách? Jak odolává materiál? Zajímá mě, jestli ho i v létě či za sucha raději schovávat domů nebo jestli ho máte trvale venku, když je sezóna. Plánuju ho zavěsit pod zastřešenou pergolu.
Je opravdu tak pohodlné, jak se tváří?
A jaký máte upevňovací "prvek": www.nejenprokluky.cz ?

Kája
04.03.10
Ahojky,

tak my ho máme, ale doma, takže ti moc neporadím, jen že pohodlné nám je :-D

Lesina
04.03.10
Máme, bezmezně milujem. Máme upevňovací otočný hák a plánujeme koupi ještě jednoho křesla - tohle půjde na zahradu a nové domů

Doporučuji opravdu dobře upevnit s dostatkem prostoru okolo, naše sladké holčenky dokáží být neuvěřitelně divoké - visí hlavou dolů, občas sedí na tyčce, houpou se, točí se, skáčou, lezou, rvou se o něj...

L.

PS: Všechny návštěvy jako první skočí po křesle - bez ohledu na věk a pohlaví

Lesina
04.03.10
Máme "tento hák": www.houpacisite.cz používaný bez řetězu - máme křeslo pod překladem a vřele i přes cenu doporučuji. Tady se nevyplatí šetřit.

L.

Anonymní
04.03.10
A já bláhová myslela, že si ho koupím sobě pro radost a nikdo mi tam nepoleze. 8-)

Lesi a nebylo by ideální spojit "swivel": www.houpacisite.cz a to vaše uchycení?

Lesina
04.03.10
[citace]

A já bláhová myslela, že si ho koupím sobě pro radost a nikdo mi tam nepoleze. 8-)

Lesi a nebylo by ideální spojit "swivel": www.houpacisite.cz a to vaše uchycení?
[/citace]

Nebylo - ten náš hák je sám o sobě otočný - vlastně swivel s tím, že horní oko je ukončeno destičkou s otvory na matky. Přiložené byly čtyři šrouby s kovovými hmožninkami - experimentálně je ověřena nosnost přes dva metráky Řetěz je jen na prodloužení a to my nepotřebujeme

Proto je cena tak vysoká - ale jsme opravdu moc spokojení.

lulje
05.03.10
**Lesi**, vy máte taky kde co
Chtěla jsem to křeslo koupit mamince k 60, ale zavrhla to s tím, že by si ho stejně neužila, protože by v něm byl pořád nalezlý někdo jiný Nakonec jsme koupili noťas Ale já bych křesílko brala. Škoda, že bydlíme v bytě :cry:

Lesina
05.03.10
[citace]
**Lesina** píše:
[citace]

[/citace]

Nebylo - ten náš hák je sám o sobě otočný - vlastně swivel s tím, že horní oko je ukončeno destičkou s otvory na matky. Přiložené byly čtyři šrouby s kovovými hmožninkami - experimentálně je ověřena nosnost přes dva metráky Řetěz je jen na prodloužení a to my nepotřebujeme

[/citace]

Nemáme kde co, jen něco Ale křeslo jo a je fakt bomba Máme ho v bytě, takže není problém, můžete si ho pořídit taky. Kdybys viděla, co na něm dělají naše holky 8-o

Anonymní
05.03.10
Díky , už se strašně těším na jaro, až do něj usednu.
Závěs chci samozřejmě kvalitní, na tom nemá cenu šetřit, hlavně když mi do toho určitě polezou děti.

lulje
05.03.10
[citace]
**Lesina** píše:
[citace]
**Lesina** píše:
[citace]

[/citace]

[/citace]

Nemáme kde co, jen něco Ale křeslo jo a je fakt bomba Máme ho v bytě, takže není problém, můžete si ho pořídit taky. Kdybys viděla, co na něm dělají naše holky 8-o
[/citace]
No, úplně ty tvoje Kunhutky vidím Nám by se do bytu už nevešlo (zvlášť když teď budem 4 ) a navíc by ot manžel nerozchodil. Však víš, že to s ním není zrovna nejjednodušší
Jen tiše křesílko závidím

Pro přidání příspěvku se přihlašte.