Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Závěsné křeslo na terasu


Anonymni 03.02.21

Nemáte někdo doma (na zahradě, nebo terase) větší závěsné křeslo pro 2? Potřeboval bych vědět. Potřeboval bych vědět, jak jste spokojení a jaká je životnost ve venkovním prostředí- mám totiž trochu obavu z toho, jak bude ta houpačka vypadat za pár let, když bude na slunci a dešti- schovat ji bohužel nemám příliš kam. Nějaké se mi hodně líbily tady https://x-nabytek.cz/…vesna-kresla Nemáte někdo doma něco podobného?


Reagovat
Anonymni 20.09.21

Tak zrovna křeslo si na zahradu dávat nechci, ale určitě budeme z https://www.livli.cz/…nabytek-464/ pořizovat nějaký fajn nábytek, který se hodí do každé místnosti. Máme totiž s manželem docela hodně bytů a všechny na začátku roku v Praze chceme nabídnout k pronájmu. Ale kdo by si vzal prázdný nezařízený byt, když může mít vybavený za podobnou cenu.


Reagovat
Anonymni 22.09.21

Jojo, my máme na naší zastřešené terase takové proutěné závěsné křesílko a v tom máme normálně polštář a když chceme, tak tam relaxujeme. Prvně jsme se báli, že to tam nebude pořádné držet, ale dojel truhlář, navrtal nám hák do trámům terasy a křeslo i lanko drží. Zatím ;)


Reagovat
Anonymni 12.12.21

Ahoj. měl bych takový dotaz. Příští rok se chystám trochu předělávat naši terasu a jako jednu z prvních věcí bych chtěl dát pryč tu ošklivou dlažbu, která tam teď je. Rád bych to nahradil něčím hezčím, ale moc nevím čím. Velice se mi líbí například terasy WPC od https://www.floorforever.cz/…/terasy-wpc/ Má to někdo doma? Jaké jsou popřípadě vaše zkušenosti? Předem díky za odpověď.


Reagovat
Anonymni 30.01.22

Tady na ta závěsná křesla jsem taky koukala. Vypadá to vážně skvěle. My se právě letos chystáme kupovat na terasu nějaký nový zahradní nábytek tak si teď tak říkám, že bych si tam mohla koupit i nějaké takovéto křeslo. Úplně vidím ten letní veget. To bude parádička. :)


Reagovat
Anonymni 25.02.22

Našla jsem určitý nábytek výprodej. Pokud tedy sháníte nový nábytek do vaší pracovny, ložnice, na terasu, na verandu, do dětského pokojíčku a tak podobně, mrkněte na odkaz který jsem poslala. My jsme objednávali houpací křeslo před týdnem a už nám dorazilo. Jen to skládání byla pakáž.


Reagovat
Anonymni 11.03.22

Jako věřím, že závěsné křeslo v pergole může být fajn věc třeba na letní čtení. Já teď doháním resty z databáze spisovatelů, tedy samozřejmě těch nejlepších a hlavně těch, co už nejspíš nic nevydají (haha, blbej humor). A jelikož na čtení nemám moc času, tak možná manželovi řeknu, jestli by mi nějaký takový čtenářský koutek nevymyslel v pergole. No už vidím, jak se na to tváří. :D


Reagovat
Anonymni 29.05.22

Ahoj, chystám se teď předělávat naši terasu a řeším jakou zvolit dlažbu. Nemáte ohledně toho nějaké tipy? Díval jsem se na pár webů o bydlení, kde jsem našel spoustu tipů a musím říct, že zatím nejvíc se mi líbí přírodní kámen. Dlažba z něj by podle mě mohla vypadat opravdu moc hezky. Navíc jsem koukal, že to není až tak drahé, viz například https://www.kamenyprirodni.cz/…A-c2_0_1.htm Co máte na terase vy?


Reagovat
Anonymni 27.11.23

Něco takového bych taky potřebovala. Pak ještě každý den tak na hodinu někam posla děti, abych si mohla odpočinout :-D . Začala jsem se zajímat o metodu Ho’oponopono , díky které se snad vnitřně zklidním. Jsem pořád napjatá, nervózní a někdy zbytečně na děti vyletím a už mě to nebaví. Potřebovala bych víc času sama pro sebe a odpočinek, ale nevím, kde ho mám vzít…


Reagovat
Anonymni 23.01.24

My jsme si dávali závěsné křeslo do bioklimatické pergoly a teda jako musím říct, že jsme to využívali tak měsíc a pak už asi nic. Nebo jako nevím, já bych si do něj už asi nesedl. Manželka možná v létě. Ale ono jde o to, že je to takové to křeslo na pohodičku a třeba knížku, na což u nás není zase tak moc prostoru. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.