Diskuze

Voda v zahradě a zavlažovací systémy

Zavlažovací systém


Anonymni 24.07.21

Holky, chtěla bych se vás zeptat, zda i vy jste na zahradě přistoupili ke zavlažovacímu systému a nebo tohle jde mimo vás? Protože manžílek mi nedávno posílal odkaz na https://www.zavlazovaci-systemy.net/eshop/, abych si to prý rozmyslela, že nás to nebude stát moc peněz a tak. A tak bych ráda poprosila někoho zkušenějšího. Je to opravdu tak dobré?


Reagovat
Anonymni 27.07.21

My máme a naprosto v pohodě. Jen jsme měli trochu problémy se zapojením a zavedením elektřiny na zahradu. Ale pomohl nám s tím elektrikář Praha 7, který vše proměřil a zjistil, že potřebujeme jen silnější jistič, protože zavlažovací systém s čerpadlem to už neutáhne. :) Nicméně na zavlažovací systém si nemůžeme stěžovat, je to fakt pecka, když nemusíš ve vedrech lítat s konví vody. :)


Reagovat
Anonymni 25.01.22

Zdravím, my jsme také přemýšleli nad koupí zavlažovacího systému. U nás s tím ale přišel manžel, který se musí neustále hrabat někde v zahradě. Přišlo mi to jako zbytečnost, ale když jsou teďka ty sucha, kývla jsem na to. Zas tak velká investice to nebyla a trávníku i květinkám se daří, takže s tím problém nemám.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.