Diskuze

Voda v zahradě a zavlažovací systémy

Zavlažovací systém


Anonymni 24.07.21

Holky, chtěla bych se vás zeptat, zda i vy jste na zahradě přistoupili ke zavlažovacímu systému a nebo tohle jde mimo vás? Protože manžílek mi nedávno posílal odkaz na https://www.zavlazovaci-systemy.net/eshop/, abych si to prý rozmyslela, že nás to nebude stát moc peněz a tak. A tak bych ráda poprosila někoho zkušenějšího. Je to opravdu tak dobré?


Reagovat
Anonymni 27.07.21

My máme a naprosto v pohodě. Jen jsme měli trochu problémy se zapojením a zavedením elektřiny na zahradu. Ale pomohl nám s tím elektrikář Praha 7, který vše proměřil a zjistil, že potřebujeme jen silnější jistič, protože zavlažovací systém s čerpadlem to už neutáhne. :) Nicméně na zavlažovací systém si nemůžeme stěžovat, je to fakt pecka, když nemusíš ve vedrech lítat s konví vody. :)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 25.06.22

Tak přesně toto bych taky potřeboval. Rád bych si totiž zahradu nějakým způsobem osvětli. Elektřině ale moc nerozumím, takže bych to nejraději nechal na nějakém profesionálovi. Jediná věc, kterou tu mám jsou vodiče, které tu zbyly ještě z doby, kdy jsme dělali novou elektřinu u nás v domě. Jestli by ale šly využít i venku netuším. Chce to, aby se na to někdo podíval.


Reagovat
Anonymni 25.01.22

Zdravím, my jsme také přemýšleli nad koupí zavlažovacího systému. U nás s tím ale přišel manžel, který se musí neustále hrabat někde v zahradě. Přišlo mi to jako zbytečnost, ale když jsou teďka ty sucha, kývla jsem na to. Zas tak velká investice to nebyla a trávníku i květinkám se daří, takže s tím problém nemám.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.