Diskuze

Balkonové rostliny

Zazimování muškátů


Iwetka88 14.12.16

Dobrý den, letos jsem si poprvé do paneláku pořídila na balkon muškáty, ale nevím, kde je v paneláku zazimovat. Jak to řešite vy? Nedalo by se to vyřešit nějakou textilií, obalit truhlíky a nechat na balkoně?


Reagovat
Re: Iwetka88 | mildanek1 15.12.16

Já dal muškáty na podlahu chodby v paneláku pod hasičák, sem tam je trochu zaleju, už je tam dávám druhým rokem, jen doufám, že je nikdo neukradne. Už nám ukradli jeden vánoční kaktus, moc hezký.


Reagovat
Re: mildanek1 | pucek 15.12.16

Obalení by asi nepomohlo, zmrzly by. Já je mívám už kolikátý rok v paneláku ve sklepě a zalívám maličko, aby neuhnily.


Reagovat
Iwetka88 17.12.16

My je bohužel na chodbu dávat nemůžeme, nějací sousedi by se mohli stěžovat :-(. Sklep mě taky nápadnul, ale nevím jestli nám tam topí, jsem líná se tam podivat :-). Naposledy tam topili. Zatím jsem je dala na vysokou skříň do pokoje 20 stupnu, tak uvidím jak to dopadne.


Reagovat
pucek 18.12.16

V našem sklepu taky není moc chladno, je tam tak 15 st, ale mám je ostřihané a bez listů, tak můžou být i v šeru.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.