Diskuze

Typy zahrad a zahradní architektura

Zimní zahrada s topením ?


Katynnka 26.05.11

Přeji pěkný den, chtěla bych nějaké doporučení jaké je nejvhodnější topení do zimní zahrad.Nejraději bych viděla takové jako třeba tvar truhlíku , nebo něco podobného. Nejlépe světlé barvy. Podlahovka prý moc vhodná není.Děkuji Katka


Reagovat
terihe 20.09.11

My jsme řešili takový to problém asi před půl rokem a nejvíce nás zaujali takové nízké radiátory.KORATHERM HORIZONTAL .Mají středové připojení. Jsou i jiné typy. Máme je v bílé barvě a vypadají velice pěkně.Jsou právě určeny do zimních zahrad atd.


Reagovat
Anonymni 14.02.22

Já bych tam dal klasické přímotopy, případně plynové topidlo? Víte, co myslím. :) Každopádně my máme vedle zimní zahrady šroubový kompresor, takže ten topí docela dost a to zbytkové teplo využíváme právě na vytápění zimní zahrady. :) Za sebe, kdybych tu možnost ale neměl, tak tam dám právě plynové topidlo. ;-)


Reagovat
Anonymni 16.06.22

Dobrý den, to by určitě šlo. Vlastně to máme taky tak. Přes mikrospínač se sepne vždycky termostat, když teplota překročí nějakou povolenou mez, respektive když klesne moc nízko. Samozřejmě to chce trochu hlídat předpověď počasí. Asi nemá cenu topit a temperovat zimní zahradu, když je venku minus patnáct stupňů. To jsou vyhozené peníze. Holt se člověk musí smířit s tím, že je to zimní zahrada, která může vymrznout. ;-)


Reagovat
Anonymni 27.06.22

Na zahradní zahradu jsme si nechali objednat designové krby, které se běžně dávají jenom do interiéru. To byste nevěřili, jakou radost a jak pozitivní emoce to sklidilo, když jsme ukázali zahradu našim známým. Všichni zůstali stát s otevřenou pusou ven.


Reagovat
Anonymni 09.03.23

My máme u domu taky zimní zahradu a protože tam mám kytky, tak tam taky trochu topíme. Nemáme tam ale žádné topení, pouštíme tam teplo z domu. Topíme dřevem v akumulačních kamnech a v pohodě to s nimi doma vytopíme a ještě pouštíme teplo do zimní zahrady. Stačí jedny výkonná kamna a teplo je všude a pořád :-) .


Reagovat
Anonymni 24.04.23

Tyjo, zimní zahradu bych moc chtěla. Bohužel ale bydlíme v bytě, takže si o něčem takovém můžu nechat jen zdát. Jsem ráda, že máme alespoň ten balkon. Naštěstí je docela velký. Jen teda stínění tam nemáme bohužel nijak vyřešené. Přemýšleli jsme ale, že toto bychom mohli vyřešit pomocí markýzy proti dešti. Nemáte náhodou někdo takovou markýzu doma?


Reagovat
Anonymni 15.06.23

To mě vůbec nenapadlo, že bychom mohli topit v zimní zahradě, pak bychom ji mohli využívat celý rok. Doma topíme dřevem v krbových kamnech, tak bychom mohli dát i nějaká malá kamínka do zimní zahrady. Jen nevím aby tam zase nebylo moc velký teplo, mám tam totiž zazimované kytky, tak to musíme ještě nějak promyslet.


Reagovat
Anonymni 09.10.23

Hearthstone provides a diverse array of features that cater to individuals with all levels of expertise, rendering it a highly suitable game for individuals of all proficiency levels. @snow rider 3d


Reagovat
Anonymni 26.01.24

Nám by se taky hodila nějaká zimní zahrada. Koupili jsme starší dům a jsme zatím akorát ve fázi bourání :-D . Doufám, že nám z domu ještě něco zbyde, až manžel s bouráním skončí :-D . Jsem ráda, že jsme si dům koupili a že nám s tím pomohli advokáti tady . Díky nim konečně něco máme :-) .


Reagovat
Anonymni 08.02.24

My jsme si taky přidělávali do zimní zahrady dodatečně topení a je to skvělý. Nemáme tady 22 stupňů jako doma, ale jenom nějakých 18, zase kvůli kytkám, ale když vysvitne sluníčko, tak je tam nádherně. Pijeme tam kávu každý den a je to prostě skvělý. Manžel musel koupit k radiátoru regulátor teploty , aby to šlo do tohoto radiátoru stáhnout a nebylo tady vedro, ale manžel je šikovný, on si se vším poradí :-) .


Reagovat
Chris 01.04.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
Chris 01.04.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.