Diskuze

Trávníky a okrasné trávy

Žižaly


Audit 10.05.11

Jak se zbavit žížal na travnaté ploše. Před 4 lety jsem upravil pozemek a zasel trávu, dnes mám po celé ploše množství malých hrud od žížal. Neví někdo jak se jich zbavit. Děkuji za rady.


Reagovat
Re: Audit | Amman 05.03.16

U nás je v trávníku také plno hromádek, ale dělají to mravenci před rojením.


Reagovat
Re: Audit | jelec 05.03.16

U nás to dělali mravenci než se zažali rojit. Pokud to jsou skutečně žížali svědčilo by to naopak o dobré kvalitě půdy.


Reagovat
pucek 06.03.16

Mám to taky, ale určitě od žížal. Mravenci se ted přece nerojí.


Reagovat
yoss 20.05.16

Nejde o omyl. Ty hromádky jsou opravdu od žížal a já se s nima také už asi 4 roky nemůžu vypořádat. Někde jsem četl o Armorexu – úplně na nic. Je to drahé a žížal je snad ještě více :,( Tak poradí někdo nějaký chemický přápravek?


Reagovat
Re: yoss | Anonymni 03.01.22

Neporadí Vám nikdo.Hemží se totady ochránci,které děsí představa zašlápnout švába .Musíte počkat až na pořádné slunce a to je zažene.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.