Diskuze

Nemoci rostlin

Zmírající šácholan


leero 04.07.11

Mám zasazený pár měsíců šácholan Soulangeův. Nějak žloutne. Je v trávě, mám ji kolem něj odstranit, nebo nějak pohnojit? Zdraví Leo.


Reagovat
60 04.07.11

Já bych ho určitě okopala a pohnojila :think:


Reagovat
leero 05.07.11

Čím pohnojit?


Reagovat
60 05.07.11

Já kupuju nejradši sušenej hnůj,protože čerstvý nemám kde vzít,ale vyplatí se to,protože okopu místo,přidám hnůj ke kořenům,přihrnu a zaleju a všechno roste jako blázen,zkuste to a uvidíte,třeba to pomůže,držím palce


Reagovat
60 05.07.11

Jo jěště bych dodala,že všechny špatné listy ostříhám a nechám opravdu jen ty hezké,on zas obrazí,ted jsem to udělala i s broskvoní,byla celá pokroucená,straš­ná,každý špatný list jsem vždycky ostříhala,dá to hodně práce,ale dnes je nádherná,víte já ty všelijaké postřiky nemusím a někdy si příroda poradí sama


Reagovat
Anonymni 29.06.21

Tak to já jsem měl jak problém se šácholánem, tak i třeba s květem marihuany, který jsem si doma chtěla nechat vypěstovat. Nejhorší na tom však bylo to, že se mi to nepodařilo zachránit a jedna bouřka mi to kompletně celé zruinovala… No, tak jsem se na tu pěstbu vykašlala a rozhodla se to všechno vyřešit tak, že jsem si to, co potřebuji, pořídila zde – https://www.cibdol.cz/cbd-olej


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.