Diskuze

Sekačky a vertikutátory

Značka sekačky


Fido123 22.05.15

Dobrý den, vybírám nějakou sekačku a chci znát názor na tyhle značky Bosh, Vega, Stiga nebo Honda?


Reagovat
Jára Svoboda 22.05.15

Spíš než po značce jdi po výkonu a plechu


Reagovat
Fido123 22.05.15

Za každou značkou jde určitá kvalita, ne?


Reagovat
Fido123 22.05.15

A já si chci vybrat sekačku právě z těch na který se ptám…


Reagovat
Fido123 22.05.15

Máte doma nějakou? Nebo jen radíte?


Reagovat
romah 22.05.15

Já mám doma hondu


Reagovat
Jára Svoboda 23.05.15

Mám doma shodou okolností taky hondu už kolikátej rok, ale i tak platí, že se koukejte po výkonu a metriálu


Reagovat
Fido123 23.05.15

No a spokojenost? Když jste tady dva tak schválně


Reagovat
Fido123 23.05.15

Já mám prostě u těhle řvavejch značek pocit, že platím hlavně za tu značku a kvalita pak zaostává


Reagovat
romah 24.05.15

Za mě spokojenost. poměr kvalita, výkon a cena je rozumná a mám ji cca 3 roky


Reagovat
Jára Svoboda 24.05.15

Jo neměl jsem probém


Reagovat
Fido123 24.05.15

Elektrickoi nebo motorovou?


Reagovat
Fido123 24.05.15

A typ?


Reagovat
romah 25.05.15

Á mám tohle http://www. hondastroje. cz/…g/hrg-536-vk


Reagovat
Jára Svoboda 25.05.15

Mám jen malou zahradu, takže elektrickou a typ teď z hlavy nevim


Reagovat
Fido123 25.05.15

A kolik jste za to dali?


Reagovat
romah 26.05.15

Cca 18 tisíc, ale je to k nezaplacení


Reagovat
Fido123 26.05.15

To je dost!


Reagovat
Jára Svoboda 26.05.15

Já za tu elektrickou dal 7 něco


Reagovat
romah 27.05.15

Musíš si uvědomit, co všechno to umí a pak tu cenu vidíš jinak


Reagovat
romah 27.05.15

Už jsem to tady někde psal, tak ještě jednou…


Reagovat
romah 27.05.15

Pojezd je měnitelnej, a to normálně sekačky nemaj.


Reagovat
romah 27.05.15

Motor je čtyřtakt. Takže je to síla, míň žere, míň řve a má menší vibrace.


Reagovat
romah 27.05.15

Má dva nože a to je stračně znát u vyšší trávy a taky na mulči. Jo má nastavitelný mulčování na 5 pozic. Což normálně buď mulčujete nebo ne.


Reagovat
romah 27.05.15

A záběr má přes půl metru, takže na veliký zahradu ideál.


Reagovat
romah 27.05.15

A tohle do akce za tři nebo pět tisíc nedáte a prostě za tohle klidně dám tolik a mám klid!


Reagovat
Jára Svoboda 27.05.15

Tak já jen vim, že ta moje je tichá a sebere mi všechnu trávu


Reagovat
Fido123 27.05.15

Ty jo ses rozepsal, vidím že v to fakt věříš, v tu svoji Hondu.


Reagovat
romah 28.05.15

Jo věřím, super výkon a de facto se starám jen o dolití motorových Paliv


Reagovat
Fido123 28.05.15

No kouknu se i na jiný zančky, ale docela jsi mě přesvědčil, díky


Reagovat
Anonymni 25.01.22

Jestli můžu mít jeden tip, tak při výběru sekačky je určitě dobré si prvně přečíst různá (klidně i zahraniční) fóra a zjistit si jak je to s poruchovostí při delším používání. Já toto bohužel neudělal a poté, co mi u sekačky odešel motor jsem zjistil, že zdaleka nejsem jediný a že s tím mělo problém už více lidí. Oprava v servise by byla šíleně drahá, takže jsem raději zvolil DIY přístup a motor si vyměnil sám. Vsadil jsem na elektrické motory Bühler, ty jsou prý špička.


Reagovat
Anonymni 28.02.22

Ahoj, mám takovou otázku. Jaký máte názor na aku sekačky? Já mám momentálně normální elektrickou na kabel, ale začíná mě to štvát, tak jsem si říkal, jestli by nebylo lepší si koupit normálně sekačku na baterku. Co jsem se tak díval třeba tady https://www.aztechnika.cz/…aku-program/ tak některé nevypadají vůbec špatně.


Reagovat
Anonymni 13.06.23

turning the wheel in the game 918kiss online slots without investing money into each spin of the reels. A popular feature that many bettors love because of the benefits of making the most profits and also helping to save 918kiss money on betting. For those who are interested in this free spins feature.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.