Diskuze

Pokojové rostliny

Znáte někdo tuto rostlinu?


targaryen 13.07.11

Mám už rok a půl tyhle rostliny a nemůžu se dopátrat jak se jmenují. Vím že nemají rády sluneční paprsky a zalévám je jen občas. Nedávno se mi začaly rozmnožovat odnožemi které začaly vyrůstat ze stonku. Budu vděčný za název rostliny.

Děkuju :-)

http://www.uloz.to/…img-1720-jpg


Reagovat
kyti5 14.07.11

nejlépe je tuto květinu pěstovat ve více výhonech v květináči, lépe to pak vypadá je převislá není nutno ji podpírat je to campelia zanonia- je jí více druhů s různou kresbou na listech


Reagovat
targaryen 14.07.11

Po dlouhé době konečně někdo kdo zná odpověď, moc moc děkuju :-)


Reagovat
kyti5 14.07.11

Ať vám pěkně roste a namnožte si ji , roste jako plevel . :lol: :lol: :lol:


Reagovat
targaryen 14.07.11

Jojo mám dvě rotliny a na obou začaly růst odnože tak už je množím :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.