Diskuze

Volné diskuse

Znáte to někdo?


Anonymni 12.07.21

Dobrý večer všichni čtenáři i všechny čtenářky. Mám na Vás takový dotaz. Máte někdo zkušenosti s tímto eshop second handem: https://www.onlinesekac.cz/ Má kamarádka tam prý nakupuje poměrně často, ale já se všeobecně bojím nákupů přes internet. Děkuji všem za smysluplné odpovědi! Prý tam i vykupují oblečení, takže až se někdy odhodlám, asi tam zkusím i něco prodat.


Reagovat
Anonymni 31.10.21

No, já tedy onlinesekac neznám, ale znám tuto stránku zde – https://armik.cz , ze které si pořizujeme oblečení na ven a tak různě na zahradu už docela dost dlouho a jsme s ní velice spokojeni. Takže kdybyste někdo měl zájem, určitě se mrkněte a dejte mi pak vědět, jak se vám líbilo…


Reagovat
Anonymni 01.11.21

Ahoj ahoj, úplně nechápu na co se ptáš, ale nevadí :) Musím se pochlubit. Nedávno jsem si koupila moc pěkný kousek na livli.cz a jsem s tím moc spokojená. Mají tam moc pěkný výběr a koupě byla velmi jednoduchá. Hned mě to odkázalo na věci které jsem potřebovala a tak nějak i podle mých představ.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.