Diskuze

Volné diskuse

Zpracování úrody


AnnaBrno06 29.06.17

Jak zpracováváte úrodu ze své zahrádky? I když letos ta sucha moc ovoci nedopřejí, přeci jen něco málo alespoň se bude zavařovat, sušit, nakládat, atp. http://www.hledejsmudlo.cz/…-a-zeleniny/


Reagovat
Anonymni 20.01.22

Tyjo, tak to my letos bohužel z úrody moc neměli. Nejhůř to odnesly třešně a višně. Na zahradě se nám totiž usídlili špačci a pěkně si na nich smlsli. Něco málo nám zbylo, ale to nebylo ani na zavaření. Doufám, že příští rok už takovýto problém mít nebudeme. A když ano, tak to zkusím nějak vyřešit. Dívala jsem se, že se prodávají různé plašiče ptáků, tak to by snad mohlo pomoct. Nemáte zkušenost?


Reagovat
Anonymni 26.03.22

Ahoj, tak nás to teprve čeká. Sice u nás na zahradě nebude žádná extra velká úroda, ale stejně bude na zahradě spousta práce. My se přestěhovali do domu se zahradou teď v lednu, takže jsem ještě práci na zahradě nikdy pořádně nezažila. Ale už jsem sobě i manželovi koupila super zahradní ochranné rukavice odsud: https://www.uvex-safety.cz/cs/.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.