Pro přidání zápisku do fotodeníku se přihlašte nebo zaregistrujte.

Začínají kvést lekníny


27.05.14

od keramo

Dobré odpoledne všem na konvi. Na jezírkách začínají kvést lekníny.Kvete i jeden z nejkrásnější leknínu Mangkala Ubol.V zimní zahradě stále kvetou mučenky a dělají další plody.Jenom tohle bláznivé počasí dělá jenom škodu.....keramo.

Komentáře

Jaruska02 , 27.05.2014
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

sud , 28.05.2014
To bude zase vitamínů :potlesk: :potlesk: :potlesk:

sud , 28.05.2014
Jak jinak pane Keramo, krása a ta veliká krása teprve bude :potlesk: :potlesk: :potlesk:

sud , 28.05.2014
Úžasnéééé :palec: :palec: :palec:

sud , 28.05.2014
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

kyti5 , 28.05.2014
Jedním slovem nádhera pane Keramo

muškatek , 28.05.2014
Pane keramo jako vždy nádhera.

muškatek , 28.05.2014
:potlesk: :potlesk: :potlesk:

olgas , 29.05.2014
Nádhera, to by mě zajímalo jak ty plody chutnají.

olgas , 29.05.2014
:palec:

olgas , 29.05.2014
:palec: ty mučenky jsou náherný, taky bych nějakou chtěla, ale nemám ji kde přezimovat. :?

olgas , 29.05.2014
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

keramo , 29.05.2014
Dobrý den. Mučenky které jsou na obrázcích, jsou ve světě pěstovány pro chutné plody. Mnoho mučenek se ale pěstuje pro krásné květy a jejich vůni. Aby jste získali patřičný přehled a to nejen o mučenkách musíte na PC zadat vědecký název v našem případě PASSIFLORA. Otevřou se Vám možnosti o kráse, pěstování a problémovém shánění vámi vybraných druhů. Mnoho z Vás je šikovnějších na počítači než jsem já. Jsme doma v sobotu i v neděli a tak pro Vás udělám co budu moci...keramo.

ludmila60 , 03.06.2014
Překrásné :palec: :palec: :palec:

Přidejte komentář


Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.